Öneri Vb Deniyorum Olmuyor ? :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve undisputed01 tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Kol arka kol vb çalıştım yaptım göğüs vb istediğim derecede oldu ama en çok uğraştığım mekik hareketleri six pack. 1.77 Boyundayım 78 Kiloyum 16 yaş şu sitelerde bilirsiniz 8 dakikalık mekik hareketlerini 7 aydır yapıyorum 3-4 ay spor salonundayım + ev çalışması sürekli devam yapmama rağmen vücudum yağlı kiloda vermek istemiyorum , bu kiloyla karın kası çıkartamadım her gün uğraşıyorum kiloyla mekik çekiyorum bazen şekil alıyor ama o six pack dediğimiz olay yok yağ var ama sert orası ne yapmalı , hoca 5 kilo versen çıkar diyor ama çok az bişey göbeğim var yok sayılacak kadar dümdüz değil yani bu kiloda normal diyor ?

2. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    o sekız dakıkaların ustune 4 aydır ben 15*3 elımde 5 kg agırlıkla sehpada mekık yapıyorum ayrıca 30*3 sehpada karna cekıs yapıyorum yenı yenı cıkmaya basladı anlıcagın karın kası zor ıstır ayrıca yag oranını olç bı . azda olsa gobek varsa cıkmaz

3. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim vücuttaki yağı vermeden istiyosan günde 24 saat mekik yap yinede çıkmaz karın kasları kardio ve diyetle çıkar senin karın kasların vardır ama yağdan dolayı gözükmüyordur sağlam bi kardio ve diyet yap 1 ay sonra tekrardan bak.

4. batt

batt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bence haftada 3 gun karın çalış dips, mekik sehpasında gerekirse elinde ağırlıklar ile, abdominal machine de vs. ancak bunun yanında mutlaka vucudun diğer kaslarını çalıştırman gerektiğini düşünüyorum mesela bacak büyük bir kas grubudur ve çalıştırmamak yanlıştır. zamanla karın kaslarının gerçekten güçlendiğine inandığın zaman sağlam bir cardio ile çıkabileceğini düşünüyorum. ancak sor bende de 6 pack yok ama forumdan anladığım kadarı ile bu uygulanabilir bir sistem ve ben şuan uyguluyorum

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : karın, karın kası

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş