Öneri-Tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KC8 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. KC8

KC8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. Şu an lys öğrencisiyim yani sınava hazırlanıyorum günde 1.5 saatimi bu işe ayırabiliyorum. 90 kiloyum boyum 1.81 kilom şu an bacak bölgelerine toplanmış durumda. Daha önce bi body geçmişim olduğu için kalıbım var ama kas kaybım fazla. 2 ay boyunca bu 1.5 saatte ağır bi antrenman programı uygulamayı düşünüyorum. Kilo almam da vermem de çok hızlı gerçekleşiyor. 1 haftada 3 kilo verdim mesela diyet programımla. Şu an 2. Haftadayım. Ancak size sormak istediğim, bu 1.5 saati salonda mı geçirmeliyim yoksa evde p90x mi uygulamalıyım. Daha önce 3 hafta p90x yaptım. Kilo vermek ve vücudumu az da olsa şekle sokmak istiyorum. 2 ay dedim ama bu 2 ay yapıp bırakacağım anlamında değil bıraktığım vücudun nasıl saldığını biliyorum. Aynı diyet programıma devam edeceğim ancak antrenman programımı bu 2 ay uygulayacağım kadar ağır tutmayı düşünmüyorum. Bu 2 ayda ne yapmalıyım hangi programı uygulamalıyım nelere dikkat etmeliyim. Önerilerinizi bekliyorum abilerim arkadaşlarım :) saygılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş