Önerebileceğiniz boks salonu var mı acaba?

Konusu 'Istanbul' forumundadır ve byatunga tarafından 5 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bana ankarada önerebileceğiniz boxs salonları varmı yani başlangıç için benimki gelip geçici bi heveste olabilir

2. kemalcanukr

kemalcanukr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben fenerbahçe kulubunde calıstım.serdar hocayla çalıstım.kendısı yurt dısında uzun yıllar profosenelce bu işi yapmıs turkıye sampıyonu olmus ve ulkemızı dunya arenalarında basarıyla temsıl etmıs bırısıdır.antrenorlugune gelınce istedınız sporcuya sorabılırsınız harıka bır antrenor ve sporcularını cok seven vede çok ilgilenen bırısı.yanlız çok dısıplınlıdır.ve elıne geçen hangi sporcu olursa olsun ona mutlaka en ıyı şekilde boks sporunu ögretır.ve tum ogrencıleri onu çok sevıp sayıyolar.yakında tum turkıye duyar zaten çunku kendı gercekten cok basarılı bır antrenor.önerebilirim.ve önümüzdeki yıl kendinin yanlış hatırlamıyorsam 4 tane sporcusu turkıye 7 tane sporcusuda istanbul sampıyonu olmuştu.vede kendiside milli takım antrenörudur avrupa sampıyonasına turk mılllı takımımızı hazırlayıp goturmustu en son rusya ya.numarasını verebılırım.0541 859 58 84.burdanda bakabılırsınız fırat şahin avrupa boks şampiyonası rusya.ÇEYREK FİNAL. - YouTube

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:35 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:39 ----------

valla ben nafız hoca hakkında pek ıy seyler duymadım bn fenerbahcede calısırken hatda ordan gelen bazı arkadaslar vardı onların demesıne gore hem fıyat cok pahalı hemde fenerbahçe gıbısı yok fenerbahcede ıdmanlar cok cıddı cok profosenelce vede cok bılımsel calısılıo.3 ayda 21 kg dusen arkadaslarım vardı yanı.tabı ben dıger hocalarımı asla kotulemıs gıbı olmuyayımda ama duyduklarım vede gorduklerım bunlar arkadaslar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:45 ----------

slm kardesım ben fenerbahçeyı onerırım.cok cıddı bır sekılde calısıolar vede bılımsel tam bır profosenelce.iletişim numarası 0541 859 58 84

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:56 ----------

kardeşım fenerbahçe bu işte hem en iy hemde gercekten cok basarılı bna orarsan f b derım ben bır besıktaslı olaraktan fenerbahçeyı boksta kı ılgı alaka vede basarılarından dolayı tebrik ediyorum.burdan takıp edebılırsın eger ıstersen fenerbahçe boks takımı - YouTube

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:03 ----------

bn fenerbahçe derım bu ıste tek kelımeyle harıkalar.iletişim burdan bulabılırsınız youtubede serdar hocamıza ulaşabılırsınız.kendısı fenerbahçe vede mıllı takımın antrenorudur.buda turkıye şampıyonu sporcularından bır tanesıdır.KADIKÖY BOKS KURSU.İLETİŞİM :0541 859 58 84 - YouTube

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:09 ----------

slm kardesım ben fenerbahcede 1 yıl calıstım ve serdar hocayla calıstım.youtubeden de arastırabılırsın.kendısı zamanın cok ıyı sporcularından yurt dısında uzun yıllar profosenelce dovusmus.kendısı ıyde bır antrenor tum ogrencılerı tarafındanda cok sevılıo ayrıyeten mıllı takımıda calıstırıyo.baya bır turkıye vede ıstanbul sampıyonu cıkarmıs antrenor.bende tavsıye uzerıne gıtdım vede hıc pısman deılm.onceden bı kac baska kulubte calıstım sımdı burdan ısım vermıyeyım kotulemek ıstemıorum ama serdar hoca bambaska.boksu ogrenmeme gıbı bıse ımkansız.yanlız bıraz fazla dısıplınlı cok ugrasıyo yaptırana kadar yapıyo.ama tek kelımeyle mukemmel bır antrenor.numarasını verebılırm 0541 859 58 84.buda ogrencılerınden bır tanesı avrupa sampıonasında dovusrken tıklarsan ızlersın.yetıstıren serdar hoca fırat şahin avrupa boks şampiyonası rusya.ÇEYREK FİNAL. - YouTube
    bakın bu cocuk geleceın olımpıyat vede dunya sampıyonu.buda serdar hocanın turkıye sampıyonu istanbul şampıyonu vede turkıyenın tum boksorlerı arasında en teknık boksoru secıldı

Son düzenleme: 22 Mayıs 2013
  3. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    fenerbahçe , ve "tuncay hoca "...:)

4. Faruk Tenis

Faruk Tenis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu BJK'nin boks kursunun fiyatını bilen var mı?

5. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Beylikdüzü civarında oturan arkadaşlara xpowerda Yavuz hocayı öneririm.

DjPtoo bunu beğendi.
  6. enesblumer

enesblumer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sa kardeşim sana bi konuda soru sorabilir miyim

7. Kartal G.

Kartal G. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kadıköy Boks.
    Kesinlikle Istanbul'un 1 numaralı boks kulübü. Çok iyi eğitim veriyorlar ve çok ilgileniyorlar sporcularıyla. Zaten kazanılan turnuvalar, müsabakalar bunun kanıtı niteliğinde. Gerçekten boks sporunu öğrenmek istiyosan tavsiye ederim

8. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Murat Kazgan FightClub diyorsun ?

9. L-big

L-big Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim Fenerbahçe veya Kadıköy bokstan şaşmam şuan hayla kadiköy boksa devam etmekteyim Serdar Hoca kendini zaten dünyada tanıtmış bir hoca 2 senedir boksla ugraşıyorum gelicek arkadaşlara yardımcıda oluruz sıkıntı değil hiç bir şey yumruklar kadar seri olamaz bu yüzden sokakta da boks avatajlıdır klübümüzde güzeldir bekleriz

DjPtoo bunu beğendi.
  10. Kartal G.

Kartal G. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kadıköy boksu öneririm. eğitim çok iyi ilgi çok iyi bilgi çok iyi daha ne olsun. Kesinlikle tavsiye ederim

11. ozcanemre

ozcanemre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadıköy Boksu tavsiye ederim , ben 3 yıldır Serdar hoca ile beraber çalışıyorum , kariyeri ortada , çıkarmış olduğu genç boksörler ile boks sporunun Türkiye'de gelişme sağlamasına katkı sağlamaktadır. gerek çalıştırma metodu , gerek insani yönü on numaradır.

12. ibda-c

ibda-c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben serdar avcı hoca ilede çalıştım nafiz başaranlada nafiz başaran haftada iki saat o zamanlarda aylık 250 tl alıyordu birde şartı vardı 4 aylık peşin alıyordu serdar avcı ise cok ucuz paraya sadec bir günlük antremanda 2.5 saat çalıştırdığı oluyordu birde fenerbahçenin kalitesi vardı serdar avcıyı tavsiye ederim.

13. Sema Kucukdeniz

Sema Kucukdeniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadıköy Boksu ben de bütün samimiyetimle tavsiye ederim arkadaşım ortamı da verdiği eğitimi de her gün sariyerden gidip gelmeme değiyordu, orda Serdar hoca bir numaradir

14. huseynkocak

huseynkocak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasim istanbulda sana onerebilcegim en iyi boks salonu kadikoyboks dur. Kendi ailesiyle boks disipliniyle herseyiyle cok iyi bir salondur. Egitimi istanbulda girebilcegin cogu boks salonuna gore cok cok daha iyidir ve kadikoyboks'a geldiginden itibaren bilecegin tek birsey vardir oda artik sen profesionel boksor olmaya adim atmissindemektir cunki cok iyi bir salon ve antrenoru serdar avci ringin bogasi ve egitimi sicak kanliligi, dostlugu, abiligi herseyiyle cok iyi bir antrenordur o yuzden ben diyorumki sana profesionel boksun tek adresi kadikoyboks
    www.kadikoyboks.com
    Sitesinden de detaylara bakabilirsin

15. ebru çoban

ebru çoban Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süredir kadıköy boks'tan ders alıyorum özel ders sınıf ve grup dersleri veriyorlar klübün başındaki serdar avcı öğrencileri ile bire bir ilgileniyor orayı tavsiye ederim yerleri kadıköyde web sitelerinden adres bilgilerine uluşabilirsiniz googleda kadıköy boks diye aratırsanız çıkar

16. deli dumrul bf

deli dumrul bf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar,
    kadikoy boks, tamamen amatorler icin, bir merak, bir heves icin kurs almak isteyenlere uygun mudur? Bu tanimladigim kendim oluyorum :)
    Yukaridaki mesajlardan sanki daha ziyade profesyonel hedeflere hitab eden bir yermis izlenimi edindim ben.
    Bir de ucretler ne civarda bilen var mi? Sitelerinde goremedim cunku.

17. L-big

L-big Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Gayet uygundur 1-1 özel dersleri ile Serdar Avcı ile irtibata geçerek günleri ve uygun saatleri konuşup alabilirsiniz klubumuzde amatör prosfesyonel bir çok sporcu bulunmaktadır zaten kolay gelsin.

18. Serdarboks

Serdarboks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kadıköy boks kulubü var Fenerbahçe nin de alt yapısı oradan çıkıyor bence gidip konuşmalısın hatta siteden bile ulaşıp konuşabilirsiniz hocaları çok kaliteli öncelikle hocalar olimpiyat oynamıs antrenörler kesinlikle tavsiye ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mart 2016 ---
    Kadiköy boks şeninde anladığın gibi asıl işi profesyonel boksör yetiştirmek ama şimdilerde kendi için boks yapmak ve kendisini korumayı öğrenmek için gidenler var ordan bi arkadasım heves olarak başladı şimdi İstanbul'da şampiyon oldu ama bence sende gidip görmelisin kesinlikle tavsiye ederim aylık ise araman gerekir çünkü bu kulübe kalmış birşey dair.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mart 2016 ---
    Fenerbahçedense Kadıköy'de Kadıköy boksu tavsiye ediyorum hem fiyat olarakta Oray'a göre uygun siteden takip edebilirsin

Son düzenleme: 7 Mart 2016
  19. Kartal G.

Kartal G. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kadıköy Boks kulubü var. Fenerbahçenin boks kulübü çok kaliteli hocaları var. Ortamı çok iyi. Eğer doğru boks veya spor yapmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim

20. Genghiskhan

Genghiskhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Kesinlikle Kadıköy Boksa gitmelisiniz en azından bir kere gidip antremanlarını izleme fırsatı yakaladığınızda zaten kendiniz orada olmak isteyeceksiniz. Türkiye de ki çok az bulunan Profesyonel kulüplerden bir tanesi gerçekten bir şeyler öğrenmek istiyorsanız bir uğrayın derim

Sayfayı Paylaş