Önemli Sorun

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve SirValek tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SirValek

SirValek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bu konuda kimse arama yapmayı öğretmesin link vermesin yaklaşık bir haftadır siteden konuyu araştırdım hemen hemen dökümanların hepsini okudum.

Konuya gelirsek 20 yaşındayın ve 72 kiloyum göbek bölgesinde yağlanma var 2 haftadır optimum aminoasit ve yine optimum whey pro kullanıyorum bunların yanında l-carnitine ve cla kullanıyorum 3. ölçümümü yaptırdım göğüste 4 cm kollarda 1 er cm büyüme bacakta 1 cm bel çevresinde ise yine 1 cm küçülme var(kilo aynı) buraya kadar herşey tamam sorun kendi salonuma pek güvenmediğim için başka bi salona gitttim antreman programımdan sonra bisiklet ve boş günlerimde hızlı yürüyüş ve koşu verdi kendi salonumdaki görevli bu programı gördüğünde olmaz dedi hacimlenemessin ayrıca diğer taraf meyve suyu dahil şekerli içecekleri yasaklamıştı burası ise antremandan önce alcaksın meyve suyunu besin desteğinle birlikte dedi.

Son olarak salonların karşılılı verdikleri besin destek alma programını veriyorum.

A=> antreman öncesi 1 adet shot l-carnitine 1500 ml.// antreman sonrası 5 adet amino 150mg whey pro. //sabah kalkar kalkmaz yine 150mg whey pro// yemek öncesi 1 adet cla

B=> antreman öncesi 1 adet shot l-carnitine 1500ml.// antreman öncesi 6 adet amino 30mg whey pro. yarım litre meyve suyu ile birlikte// yatarken 20mg whey pro 12 adet amino yarım litre süt ile birlikte //antremanın olmadığı günler ise sadece yatarken 18 adet amino ve 50mg whey pro.//yemeklerden sonra ise 1 adet cla

Şimdi ben hangisine güvencem hocam bir yardım lütfen...

Sayfayı Paylaş