Öncesi Sonrası Bariz Jinekomasti Örneği

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berkhan872 tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar.Foruma 6 ay önce filan kayıt oldum gelelim konuya şu an 18 yaşındayım lise son öğrencisiyim bundan üç yıl önce 110 kilo 1.75 boy vardı çok kiloluydum doğal olarak spora başlamaya karar verdim dengesiz bir şekilde kısa zamanda kilo verdim 3.5 ayda 40 kilo verdim Vücutta deri sarkması oldu ve nedenide ne birine danıştım nede diyetisyen vb destekler aldım resmen güçten verdim kemiklerim küçüldü kastan yaktım yağları öne çıktı iyice ilk kilo verdigimde pek sorun etmedim çünkü o kadar kiloluydum ki sonraki zamanlar bulundugum şehirin sıcaklık derecesine malum yazın tişort giyiyoruz ciddi sorunlar oluşmaya başladı ara ara sporu bıraktım yeniden başladım dengesiz beslendim spor yaparken dengeli beslenemiyordum kastan yakıyordum.Her neyse aradan 2 yıl geçti sporu bırakmıştım yeniden baslamaya ciddi ciddi karar verdim ve bu berbat meme uçlarından göğüslerden kurtulmaya kararlıydım geniş kapsamlı bi araştırma yaptım kendi çapımda jinekomasti denilen bir vaka oldugunu ve bendede büyük ihtimal bunun oldugunu söyleyenler oldu çevremden bunun üzerine devlet hastanesine gittim muayene oldum genel cerrahi bölümüne genel cerrah beni mersin devlet hastanesi plastik cerrahi bölümüne yönlendirdi ve spor hekimliğine gittim spor hekimliği bi takım testler yaptı kan filan aldılar ekg çektiler film çektiler sonra orada beni plastik cerahiye yönlendirdi plastik cerahi mersindeki doktorum bana bu işlemin devlet hastanesinde meme başının altından kesi yapılarak meme dokusunun cıkarıldıgını söyledi tabi konu neşter olunca kesilince işler değişiyor yanlız bana maddi durumun iyiyse özel bir devlet hastanesinde lazer liposuctionlu jinekomasti ameliyatlarının oldugunu ve hiç iz kalmadan bu sorunun hallolabileceğini söyledi bende bu söyleşi üzerine mersinde geniş çaplı araştırdım ve mersin üniversitesi tıp fakültesi hocası profosör doktor şakir ünaldı ile tanıştım maddi sıkıntımız vardı parayı 1-2 ay sonra ayarladım gün aldım bazı deneyler testler yapıldı ameliyat öncesi sonra sabah 8 de ameliyata girdim 9.30 da cıktım akşam 5 tede evime geldim hiç bir ağrı olsun acı olsun hissetmedim doktor bana bu ameliyata 100 den fazla girdiğini ama aralarında en zorlu ameliyatın benimkisi olduğunu söyledi ve çok iyi geçtiğinide belirtti eğer böyle bi sorunu olanlar varsa emin olun gecikmesin direk ameliyat olsun korkmasın adı ameliyat ama ne acı ne ağrı hissediyorsun sadece çok kaşıntı var bildiğiniz gibi.Bu konuyu açmamdaki amaç forumtr kısmında jinekomasti ile ilgili pek geniş kapsamlı bilgi bulunamamakta bende araştırmıştım pek bişeye rastlayamadım dogru dürüs resimleriyle beraber koyuyorum öncesi ve sonrası ile beraber ben bu hatalara düştüm siz düşmeyin düştüysenizde geç kalmayın bu berbat görüntüden kurtulun.İyi forumlar arkadaşlar zaman ayırıpda okuyanlara teşekkür edrim.

Ekli Dosyalar:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş