Önce Yağmı Yakmalıyım Yoksa Kas Kütlesimi Kazanmalıyım _

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve forum09 tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar Boy 173 Kilo 73 yağ oranım .%20 ben yaza kadar kas kazanmak istiyorum yani irileşmek bunun yanında yağlı bir bel çevrem göbeğim var ben yazın daha cabuk yağ yakcağımı düşünüyorum onun için yaza kadar kas kütlesi kazanıyım diyorum siz ne dersiniz?

2. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorundan bende muzderibim fakat benim biraz daha farklı 4 aydan beri yapıyorum bu sporu 1.80 boyunda 75 kiloyum yağ oranımı bilmiyorum fakat bel bölgemde yağlanma mevcut ben sanırım yaza fit girmeyi tercih edicem zaten 4 ay hacim yönünene çalıştım aslına bakılırsa hacim ve definasyon diye ayırmadım normal çalıştım yani çok fazla karbon almadı ama az da almadım kendime 4 ay boyunca bir yol seçmeye çalıştım ama hala kafam karışık bilmiyorum bakalım yaza bi yönüm fit gir diyor orası çok ağır basıyor biraz dert paylaşmış gibi oldu ama :D
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mart 2014 ---
    Forumda yağ yakımı bölümünde var böyle bir konu önce kütle kazanın diyorlar ama bu 4 aylık süre yetermı yetmezmi hiç bilmiyorum kafa çok karışık

3. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    valla bende napıyım bilmiyorum hocam ben karbonhidrat tükettmiyorum protein tozu kullanıyorum sırf protein ağırlıklı yani beslenmemde 2 sini ortada tutmaya calısıyorum hem ufakdan yağ yakımı hem kas kütlesi forumunun önde gelenleri biraz yardımcı olursa hakikaten iyi olur :)

4. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yeminlen aynısını yapıyorum kafayı yiyecem bu konu yüzünden mesala bu şekilde kardiyo yapsam yağ yakarım yani bu beslenme tarzıyla ama yapsak bi zararı olur vs bu tarz soruların cevabı gerek bulursan haber ver bana :)

5. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tamam bakalım umarım tecrübeli kişiler bize yardımcı olur

6. donlagezenadam

donlagezenadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkaslar ayni silinti bende de var bende önce dedim agirlik calisiyim sonra kilo veririm ancak önce zayiflayip sonra kas yapmak daha mantikli çünkü ben kas yaptim ama karin çevresinde yağlanma hala mevcut.

7. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    göreceğiz bakalım ben mart sonu gibi yani havalar biraz daha iyileşince açık havada kardiyoya başlıcam...

Sayfayı Paylaş