Ön kol sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dhamons tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dhamons

dhamons Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bu sporu 2 yıldır yapıyorum ancak ilk yıl herhangi bir supplement kullanmadım ve pek profesyonelce çalıştığımıda söyliyemem ama okulumdaki spor salonuna düzenli gidiyordum.Ancak bu yıl çok daha iyi antremanlar yaptım herneyse geçen yıl mayıs aylarında ağırlığı bırakıp arkamı dönmüştüm ve sıcakken ön kolumu bara çarptım o anda epey bi sızladı.Sonraki antremanlarımda da biceps hareketlerini yaparken sürekli ağrıdı.bi süre önemsemedim sonra sporu bırakmak zorunda kaldım zaten yaz gelmişti unuttum gitti.Bu kış boyunca gene spor yaptım hiçbir ağrı sızı olmadı ancak bu aralar tekrardan başladı ağrılar bu konu hakkında bir fikri olan veya yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim çünkü doktorlarda pek bu body işlerini bilmiyolar krem verdi bi tanesi mesela hiç bi işe yaramadı.

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Alış-satış bölümü adından da anlaşılacağı üzere alışveriş içindir, lütfen başlık açarken doğru yere açmaya özen gösteriniz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş