Ölmek istiyorum :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve marrythenight tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. marrythenight

marrythenight Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım boyum 169 kilom 79 ve ben çok kilolu görüyorum kendimi suratım kilodan çirkin gözüküyor ve çok şişkin hissediyorum psikoloğada gittim ama ilaçlar kullandım biraz azaldı ama hala yüzümü şişkin görüyorum acaba 55 kilo falan olsam yüzüm incelirmi zayıflayanların fotolarını görüyorum hepsi güzelleşiyor bende photoshopta yapıyorum çok daha iyi görünüyor yüzüm bunun için ketojenik diyete başladım 2 hafta önce ama 1 kilo verebildim sadece biran önce zayıflamak istiyorum 1 senedir diyet yapıp bozup durdum çıldırmak üzereyim :(

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle ölmek gibi saçma sapan fikirleri kafandan çıkar ve karamsarlıktan kurtul. Şimdi yapman gereken şey önce kendine adam gibi beslenme programı çıkarmak ve spor yapmak. Beslemeni ve sporunu düzgün bir şekilde ilerlettiğin takdirde hedefine ulaşırsın. Unutma, yaktığın kalori aldığın kaloriden az ise hızı bir şekilde kilo verirsin. Fakat bunu yaparken protein ağırlıkle beslenmeyede çok büyük önem ver. Bu sayede kas kütleside inşa edeceksin.

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Forumda birçok kişi sana örnek olabilir.Ama bana kalırsa 2 haftada 1 kilo normal 2 haftada 5kg versen ne olacak 1 ayda 10kg vercen ve deri sarkacak sonra ona moralin bozulacak ve bu böyle gidecek.Sen diyetisyene git iyi bir diyet programı al ve hemen antremanlara başla vakit kaybetmeden vücudun güzel olursa kendinle daha barışık olursun hazır yazda geliyor plajlarda görmek isteriz seni :)

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ben bu yaşıma geldim ve şunu gördüm
    yarın hiç ummadığın bir süpriz olup hayatında tahmin bile edemeyeceğin güzellikler seni bekliyor olabilir
    ölmek gibi bir fikri aklından bile geçirme
    eğer geçirirsen seni sevenleri düşün ve hemen onlara durumu anlat

sessizCiglik ve sthammer bunu beğendi.
  5. sthammer

sthammer Guest

başlıkla içeriğe baktığımda ölme konusunda pek ciddi olduğunu sanmıyorum; ancak kafanda böyle bir şey varsa unutmamak gerekir ki intihar etmek ölümüne cesaret gerektiren bir eylemdir ve bu kadar cesaretin varsa yaşa derim, kilo verme konusunda en önemli fazilet kararlılık bence, zaten forumda bir çok bilgi mevcut, daha çok okumalı, daha çok kararlılık göstermelisin ama şunu da unutma; eylem her zaman duygu ve düşüncelerden daha güçlüdür, o zaman harekete geçeceğiz! ayrıca imzamda En çok Sorulan Sorular ve Cevapları 6.post kilo verme kısmı...

2157 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bunun için ölünür mü? kafayı tek buraya takarsan bunalıma girebilirsin tabi ama hayatta diğer olanları görmeni engeller... sadece buraya odaklanma kilo verebilirsin vücut yapabilirsin ne yani şimdi ben iyi vücudum var diye dünyanın en mutlu insanı mı olmalıyım? hayır tabi kilo vermek senin elinde hareket etmen durumunda bu dahada kolaylaşacaktır...

bu kadar ucuz yere ölmek mi istenir? insanların ne dertleri var o zaman herkes ölsün...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ölümü isteyecek bir durumun yok senin 1.70 boy 79 kilo biri aşırı kilolu değildir hem şişmanken zayıflayıp kas yapmak mümkün olacak bir şey ne dertler var demiyeceğim çünkü herkesin derdi kendine göre büyük öncelikle sabırlı olman gerekir değişiklikler hemen olmaz sonra beslenmene dikkat edeceksin,cardio,ağırlık çalışması yapacaksın,motivasyonunu yüksek tutacaksın,uykuna dikkat edeceksin zamanla vücudun istediğin duruma gelecek inan ancak birde çok iyi bir vücuda sahip olmak mutlu olacağın anlamınada gelmiyor vücut önemli ama herşey değil ileride kariyerin sağlam olursa lafın dinlenirse sevenin çok olduğunda yani kısaca hayatta başarılı olursan mutlu olabilirsin.

2157 bunu beğendi.
  8. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    tamamen özgüven problemi
    biraz özgüven kazanmalısın bana göre. bunuda sosyalleşerek ve bazı şeylere aldırış etmeyerek yapabilirsin.
    Her insanın bir kusuru oldugunu kafana sokmalı ve oldugun gibi mutlu olmayı bilmelisin.
    bunun dışındaki herşey basit kalır. çünkü emin ol kilo verirsin bu kez sivilceleri takarsın yada emin ol bir bahane bulacaksın.

9. srt1030

srt1030 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence kilon aşırı değil ama yinede özellikle yüzünde şişlik olduğunu düşünüyorsan bi hormon değerlerine baktır cushing sendromunda üst gövdede yağ birikir yüzde şiş bir görünüm olur

10. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Allah başka dert vermesin. dert ettiğin şeye bak.

HUMOR, Rinkushichi ve hsyndmn bunu beğendi.
  11. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Bu yasdakı gencler herseyı hemen kendılerını dert edıolar, 15kilo fazlan var bi onları ver azalma elbette olcakdır ondan sonra gene tatmin olmazsan ılerde bı estetıge bakar boyle kucuk seylerı dert etme.

12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Zayıflamayı gerçekten isteseydin 1 sene boyunca diyetini bozmazdın ve formuna kavuşurdun, sana lazım olan şeylerin başında irade + motivasyon geliyor.

Moralini de bozmak gibi olmasın ama bu kadar basit bir nedenden ötürü ölmek istiyorsan sen kg falan veremezsin, bakış açını değiştir önce.

13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yüzün şişmansa eğer yüz yapısından kaynaklı bi durumdur bazılarında oval olur bazılarında düz. Senin onu verebilmen için daha zayıflamaktan ziyade katı bi diyet uygulayıp(uyguluyorsun sanırım) yüzündeki yağları çekmen lazım. Dudağının yanından yavaş yavaş çekilir onlar. Yüz egzersizi yap ek olarak işe yarıyor

Bi de bu yaşlarda olur ayrıca insan bi kusur falan arar vücudunda sürekli ya da görüneni çok kafasına takar normal şeyler. Ölmek falan gibi düşünceler saçma biraz ne oldu da öleceksin yani yüzün şişman diye mi:) Klasik olacak ama kolu bacağı olmayan adam ne yapsın dimi senin ki çözülmeyecek bişey değil sonuçta.

Yani bi de kafana takmak istedikten sonra daha takarsın onu diyeyim de ben sana. Yüzün incelir vücut yaparsın burnuna takarsın bu sefer, vücudunda kıl varsa ona takarsın, çenem zayıf falan diye takarsın yani sonu yok bunun dolu tarafından görmeye çalış biraz. Yani mesela 18 yaşındaysan(21 yazıyor bu arada:)) liseyi yeni bitirmişsindir muhtemelen ya da devamdır yakışıklı bulunan bi çocuğa bak mesela lisede. Aç profilden fotoğrafını detaylıca incele yanaklarını, burnunu, kulaklarını falan onda da kusur bulursun yani. O gözle baktıktan sonra buluyorsun emin ol:)

14. marrythenight

marrythenight Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar bana moral oldu diyeti çok sıkı yapıyorum ve cardiyo yapıyorum umarım zayıflıycam

15. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ne ölcen dostum düş 60 kiloya :D

16. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-70-boy-28-g-t66117.html?t=66117

Aynı boydayız 4 yaş fark var sadece.. Sen 79 a fazla diyorsun ben 87 kiloda yaşadım neredeyse hayatımı şimdi kilo veriyorum.. Yukarıda konumu verdim.. Diyetisyene kesinlikle git çok iyi.. Tartıda 3 kilo vermişim ama yağdan 5 kilodan fazla kaybetmişim.. Yağ ölçümünü yaptırman kesinlikle daha iyi moral olur tartıya takılma..

17. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Doğru söze ne denir? Bu sözlere ek olarak, spora başla. Tek yapacağın bu. Sonrasında yapılacakları öğrenirsin.

18. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece kendine iyi davran yeter yorulunca hemen ölüyoruz ne güzel hayat bu böyle diyetine sadık kendine mukayese amacına kanalize olucaksın ölümü şurda hatırla ölsem yemem diceksin! Hakkında hayırlısı

19. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle probleminin bu olduğunu pek düşünmüyorum. Probleminin ne olduğunu bilmiyorum kimsede bilemez senden başka tabi.

20. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    3 ayda

17 nisan

17 temmuz

Sadece istikrarlı bir şekilde spora devam et dengeli beşlen, başaracaksın !

Sayfayı Paylaş