Ölüyü Uyandırmak / Waking the Dead

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve kimodedim tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0

Yapımcı: Keith Gordon, Stuart Kleinman, Linda Reisman; Senaryo: Robert Dillon; Film Öyküsü: Scott Spencer; Müzik: Tomandandy; Görüntü Yönetmeni: Tom Richmond; Kurgu: Jeff Wishengrad; Kostüm Tasarımı: Renee April
    İnsanı ürkütecek kadar romantik ve şaşırtıcı. Akıldan çıkmayacak kadar güzel!

Aşk, tutku ve gücün değerini anlatan bu filmde Billy Crudup ve Jennifer Connelly tutkulu performanslarıyla izleyenleri büyülüyor. Film yapımcısı Keith Gordon hayaletlerle ve psikolojik gizemlerle ilgilenmektedir. Ne zamanki 70'li yıllara ait bir adamın idealleri 80'li yılların tutkularıyla karşı karşıya kalınca Keith, duygusal bir yol ayrımına gelir. O büyük soruyu sormak için hayaletleri hayata geri döndürmek istemektedir. Aşk herşeyin üstesinden gelebilir mi? Ölüm dahil!

dün bu filmi tnt'de izledim... daha önce izlemediğim için garip oldum sevgilinizle/eşinizle izleyin gerçekten mükemmel ötesi bi film...;)

2. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    en kısa zamanda izlicem bu filmi

kimodedim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş