Ölçülerim kaç olmalı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Blackice tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun yıllardır başlayıp yarım kalan bir bb yaşantım var.
    En çok son başladıgım seferde devam ettim bu seferde hayatımda olumsuz giden bazı şeylerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Şimdi sorunlarım çözüldü tekrar başladım yalnız 4 ayda resmen erimişim. Moralim az bozulmadı.
    bunlar geçen sene bıraktığım ölçülerim:

omuz:110
    göğüs:88
    kol:25 sıkınca:30
    bel:72
    bacak:47

gördüğünüz gibi bayağı zayıfım. ama bu ölçüler çok daha azdı ve 1 ayda bu seviyeye gelmiştim. (genel olarak hepsi 2 cm arttı tam 1 ayda bel hariç bel 1cm)

şuanki ölçülerim:
    omuz:104
    göğüs:84
    kol:23 sıkınca:27
    bel:69
    bacak:44

boy:1.78
    kilo:55

hardline pro gainer kullanıyorum bayağı işe yarıyor. balık yapı, arı poleni kullanıyorum düzenli olarak her gün. beslenmeme dikkat ediyorum düzenli bir programım yok.

size sorduğum şey ise: 9 aylık bir süre biçtim kendime. 9 ayda neler yapabilirim?

ve ölçülerimin kaç olması gerekir? tabi bu kişiden kişiye değişir ama ben şöyle sorayım: normal ve güzel bir vücut için kaç olması gerekir? small beden t-shirt giyince kollarının yarısının boş olmaması için mesela? ya da insanların bana ne kadar zayıfsın benle bi hafta geçir 10 kilo al dememesi için:D (evet bu en çok duydugum şey 21 yıldır)

spor salonuna gidiyorum, hocam çok iyi ilgileniyor benimle onu da ek olarak belirteyim. sadece öğrenmek istediğim 1.78 boyunda biri için ideal çok iri olmaya bir vücut ölçüsü?

teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş