Ölçü Alamıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fatihk35 tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatihk35

fatihk35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Arkadaşlar.
    Ben bu spora başlayalı 5 ay oldu ve kaslarım ilk 2,5 aydan sonra gelişmeyi durdu.
    Özetle şöyle:
    İlk 2,5 Ay içerisinde Sağ ve Sol pazu 2 cm Omuzlar ise 3 cm gelişti ve bu süre içerisinde ek besin olarak sadece Universal Gain Fast kullandım hocam gain fast sende yağlanma yapar dedi sadece Protein ve Amino kullanman yeterlidir deyince bende tavsiyesine uyarak dediği gibi kullandım günde toplam olarak yaklaşık 90, 100 Gram Protein aldım ve antrenman günlerini hiç aksatmadan haftada 4 ila 5 gün çalıştım fakat 5. Aya girmeme rağmen kaslarda 1 cm bile ölçü artışı yok acaba neden olabilir arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

NOT:Geçen Ürünleri aldığım satıcıya durumu anlattım kendisi professionel sporcu bana beslenmeme dikkat etmemi kilomun iki katı protein almamı, her üç saatte bir protein ağırlıklı yemek yememi,gün içinde pilav lapası haşlanmış patates ve makarna yememi söyledi ayrıca antrenman öncesi ve sonrası protein ile birlikte 1,2 ölçek Gain fast kullanmamı söyledi arkadaşlar sizce verdiği beslenme doğrumu?

2. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme açısından söyledikleri temel olarak doğru özellikle kilonun iki katı protein alımına dikkat etmen çok önemli..eğer çok uzun süredir aynı çalışma programını uyguluyorsan bu da gelişmeni yavaşlatıyor olabilir bunu da göz önünde bulundurmalısın..

3. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye

Beslenme açısından söyledikleri tamamen doğu,Gelişmenin durmuş olması fazla antremandan kaynaklanıyor olabilirmi sencede ? 4-5 gün atreman yapıyorum demişsin 5 gün antreman yapmak hele hele uzun ayar bunu devam ettirmen yanlış olmasın ? Antreman programın nasıl ? sürekli aynı programı kullanıyorsan da gelişme bir süre sonra durur,
    Bence birde antreman programını yaz buraya...

4. fatihk35

fatihk35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    atrenman programım 4x8 bu program 3 ay önce verildi zaten 3 aydır gelişme yok!

5. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye
    Fatihck35 antreman programını yaz istersen...

Sayfayı Paylaş