Ögünüm yeterlimi ? Resimli

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve crysisis tarafından 8 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. crysisis

crysisis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar genelde yediklerim bunlar Protein tozu kullanmıyorum.1,5 yıldır arayla yapıyorum bu sporu.Protein ihtiyacımı karşılarmı bunlar.Eger yeterli degilse protein tozu alıcağım.Önerdiğiniz program varsa yazabilirsiniz.
    100gr haşlanmış tavuk
    sabah2, öğlen 2, 4 yumurta
    haftada 2 kutu 80gr ton
    akşamları Tavuk pirinç, makarna, bezelye, fasulye vs

Ekli Dosyalar:

• ggg.jpg
      ggg.jpg
      Dosya Boyutu:
      65,1 KB
      Görüntüleme:
      490
    jaymz_35 bunu beğendi.
  2. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Kaç kilosun ?

3. crysisis

crysisis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    boy 182cm, 80kg

4. özgürlük

özgürlük Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    byrm
    Yer:
    ankara
    kendin hakkında yeterli bilgi vermedigin icin sana yardımcı olamadım kusura bakma

5. crysisis

crysisis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşıma gireceğim.(6 Gun sonra ) Boyum 1.82 80 kiloyum.1,5-2 yıldır ara ara kondüsyon çalışıyorum.Yani düzenli degil.1 ay kardiyo yaptım, 2 aydır düzenli çalışıyorum.Sadece kol ölçümü biliyorum.sağ 36cm, sol 35cm.

6. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ye gitsin be. yahu eleri takıyorsunuz kafaya. Allah ne verdiyse ye gitsin işte. olduğu kadar. bu kadar kafaya takarsanız emin olun paranoyak çıkarsınız.

7. promise90

promise90 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bence güzel menü hazırlamışssın, protein açısından biraz daha bollaştırsan daha iyi olur.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    vücut geliştirmede beslenme işte sizin dediğinizin tam tersi..Allah ne verdiyse ye ne medek?!
    varsa yorumunuz yorum getirin yoksa bırakın katkıda bulunacaklar katkıda bulunsular..

crysisis ekmekleri tam buğday ya da kepekli yapardan antreman öncesi ve gün içinde gayet temiz beslenmiş olursun..
    dometese birazda zeytinyağı olabilir..

crysisis bunu beğendi.
  9. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    bencede ne istersen ye. yağ oranı az olsun ama, akşamları karbonhidrat fazla tüketme. zaten her ay ölçüm yaptırıyorsan ona göre besinlerini değiştirirsin.

10. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0

sayın diez. açılan başlığa bir bakın isterseniz !! ogunum yeterlimi diyor. biz ne bulursan yut anlamında demiyoruz zaten. yapmışsın bir menu otur ye işte bunumu paylaşıyorsun burada. neden paylaşıyorsun yada !!! ozzaman bende bi balık ızgara yapayım. yanınada bişiler ekleyim guzel bir tabak soyle çekeyim resmini gondereyim sana olurmu?? istermisin?? yemek programımı yapıyoruz burada ?? sen gunluk aldığın kaloriyi , bu kalori içinde yağ-protein-karbonhidrat oranlarını yazarsın buraya (madem ogunun yani beslenme duzeninin yeterliliğini tartısıyoruz) vede boyunu kilonu yazarsın ve hatta fotonu gonderirsin. burada herkez sana yardımcı olur değilmi !!!! orada bir tabak resmi var. ben ne bileyim sen kaç kilosun , boy kaç , amacın ne (zayıflamak mı yoksa kilo almakmı) , veya sen bb değilde başka bir spor dalıylamı ugrasıyorsun. protein-karbonhidrat-yağ oranları amaçlara gore değişim gosterir. o zaman bundan boyle herkes evdeki yemeklerin resmini çeksin yollasın buraya. tartısalım onlar uzerinden. yok biraz daha pişir , biraz daha baharat ekle ... ne diyeceğimi şaşırdım bu yorumun uzerine sayın diez.

11. crysisis

crysisis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    @oklahoma yorumunu hayretler içerisinde okudum.. Ben öğünüm yeterlimi derken, bu beni doyururmu manasında degil, protein ihtiyacımı karşılarmı anlamında yazmıştım.Sen ise aynen şunu yazmışsın bak ' ben ne bileyim sen kaç kilosun , boy kaç , amacın ne' Senin okumanda problem var sanırım ? Kilomu, boyumu yazmışım.2 yıldır kondusyon calıstıgımı soylemısım sen hala bu yazıları yazmıssın.Okumadan sırf laf olsun torba dolsun nıyetıyle yazılan yorumlar boyle tartısmalara sebep oluyor.Ayrıca fotoyu neden bu kadar büyüttün anlayamadım.Hitap şeklini değiştirmelisin, insanları kırmadan daha mütevazi olabilirsin.Şunuda söylemeden edemeyeceğim.Eğer bir konu hakkında bilgin yok ise yorum yazmaman daha iyi olur.İlk attıgın yorum bence çok saçmaydı ne bulursan ye diye.
    . Sayın Diez'de belirtmiş zaten.Neyse daha fazla uzatmayacağım.Diez tavsiyelerin için ayrıca teşekkürler.

12. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ne bulursan ye demiyorum anlayışında sorun var hala. yapmışsın bir ogun otur ye işte diyorum ne paylaşıyorsun burada. bu ogunun seni protein anlamında tatmin edip etmeyeceğini sen kendin anlayamadıysan hala pes doğrusu. boy kilo vs. yazmamın nedeni. bi kendine bak aynada. gelişim ne durumda. ona gore arttır azalt vd gibi. ben hepsini okudum yazılanların merak etme sen. laf salatasıda yapma. sen ne demek istediğimi anlarsın.

bir kere daha soyluyorum : kendin ogunlerinin yetip yetmediğini , ilerlemeni gözönüne alarak hala kestiremiyorsan. hakikatten pes sana pes. burada paylaşmanın anlamı ne ?? ben bunu soylemeye çalışıyorum. anlayana artık ...

13. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Oklahama ne bu sinir alerjin mi var yumurtaya, adam kurallar dahılınde koymus yonetımde gelmıs sozunu soylemıs. Ne dıye sorun yaratıyorsun ınatla anlamadım.

Bakmak ıstemıyorsan gırme konuya, hatta konuyu da sıkayet et yonetıme eger haklıysan kapatırlar.

Artık yazma buraya da bence cıdden gulunc oluyor kuyruguna basılmıs kedı gıbı.
    Hayır sorun yumurta fotografı gormen mı onuda anlamadım.

Depsresıf bır aklın urunu olmalı su mesajın, bır okudun mu acaba ne yazmıssın.
    Ne geregı vardı boyle kendı kendıne agresıflesmenın.

Azi bunu beğendi.
  14. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    yaa sen ne karıosıyorsun o zaman şimdi onu soyle bana. yazmayacam diyorum ama zorla yazdırıyorsun. agresifleşip depresifleşme yok sadece soru var orada. ben bu konunun en başında ne yazmıstım. otur allah ne verdiyse ye işte neyi paylaşıyorsun yazdım. millette bunu allah ne verdiyse yut anlamında algıladı. duzeltelim dedikçe dahada aptalca mesajlar geliyor.okuma ve anlama kıtlığı var. ve hatta sendede ''idrak'' yolları problemi olabilir. bi kere daha oku bakalım. atlama bir anda. sakin sakin oku.

15. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ilk mesajına laf ettıgım yok, sonradan cıkardıgın olaya lafım var.
    Burası bır forum ve ıstedıgım konuya mesaj yazarım yada yazmam.
    Keske sende bunun bılıncıne varıp yazmama yolunu secseydın.

Hakaretlerınle sevıyenı bellı etmıssın ama keske daha oncede bu kadar sevıyesız oldugunu gosterseydın bende senı muhattap alıp hıc mesaj yazmazdım.

Yazık. Bırde kaale aldık.
    Umarım hayatın duzelır, sende bu kotu ruh halınden uzaklasırsın.

Benım ıdrak problemım var yok tartısılır ama senın ne tur sorunların oldugu gayet acık.
    Anlatılacak olsa cok guzel anlatılır ama senın sevıyene ınılmez.

Bu konuda senınle ılgılı son mesajımdır.
    Istedıgın gıbı at kostur, ben hakaretın oldugu ortamda olmam.
    Selametle.

Son düzenleme: 11 Haziran 2011
    DesameJante bunu beğendi.
  16. crysisis

crysisis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    @oklahoma bak sorun şurada
    Paylaşıp paylaşmayacağımı sana sormam ben.Yönetici arkadaslar ne güzel olumlu yaklasıp tavsiyeler verdiler.Sen ise polemik çıkarıyorsun.Bu sana son mesajım lütfen daha fazla konuyu kirletme.

Son düzenleme: 11 Haziran 2011
  17. visnekompostosu

visnekompostosu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  18. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    yorum yok arkadaşlar. iyi çalışmalar hepinize.

19. zumruduanka

zumruduanka Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    pazarlama
    Yer:
    istanbul
    forumumuzda ne çok kavga oluyor yahu,testosterondan mıdır nedir :D

baskn35 bunu beğendi.