Öğrenci için imkanlar doğrultusunda program önerileriniz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve meaningless tarafından 3 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Umarım bu konuda "forumda arayın gibi" şeylerle kitlenmez. Çünkü zaten inanın o kadar yazıdan birşeyler çıkarabilmiş olsak kimseyi burada yormayacağım. Çünkü salondaki hoca pek bişeyden anlamıyor. Ye gitsin cardioya gerek yok göbek mekikle erir deyip duruyor.

Ben şuan 77 kg, 175 boyundayım. Biraz göbeğim var.. Bu göbekten kurtulmak için salı, perşembe, cumartesi hiit cardio yapıyorum.. Bu cardio günlerinde sabah l-karnitin kapsülünü attıktan sonra kahvaltıda kivi, mandalina, light peynir yiyorum.. Akşamları ise yağsız bulgur pilavı ve haşlanmış tavuk yiyorum..

Haftanın pazartesi ve cuma günleride ağırlık çalışması yapıyorum.. Bu ağırlık günlerinde antremandan 1 saat önce makarna, antremandan sonra çıkışta süt ve eve geldiğimde bulgur ve tavuk yiyorum..

Şimdi bu yaptıklarım doğru mu yanlış mı yanına neler eklemeliyim? Lütfen konuyu kitlemeden yol gösterirseniz sevinirim.. Bu öğrenci kardeşinizin kafası çok karışık :(

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Kardiyo ve ağırlık çalısmasını ayırmışsın orda bir problem yokta kilo vermek isteyen biri için fazla karbonhidrat görüyorum

Sabah:"kivi mandalina light peynir" yerine yumurta,peynir,zeytin domates-salatalık yeşillik olabilir

Makarna ve bulguru ne kadar yediğini bilmiyorum birşey diyemem karboyu tamamen kes demek yanlıs olur ama 75-100 gr benim tavsiyem ve en uyygun zaman sabah-ant.sonrası

Antremana 1 saat kala makarna ağır bir öğün bu arada.Benim tavsiyem bu kadar :)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Makarnayı 1 saat önce değilde 1:30 saat önce ye dostum , antremandan sonra yediğin bulguruda saat biraz geçse aşırıya kaçma küçük bir tabak az bir miktar olsun , tavuğu üstüne yersin zaten derisini yeme , kahvaltını bence öğlen yemeği yapsan , kahvaltıya daha güzel birşeyler koysan iyi olur gibi sadece proteini antreman sonrası alıyorsun gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2012

Sayfayı Paylaş