Öğrenci & Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve RaPPeRuA tarafından 23 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Merhaba.Yaşım 21 ve boyum 176 ve kilom 63...Acınacak derecede zayıf olmasamda zayıfım:)Ve bu yıl izmirde üniversiteye başlıyorum.Büyük ihtimalle yurtta kalıcam..Önceden spor yaptım ve faydasını gördümö 3ayda 6kilo almıştım. Ve beslenmenin çok önemli olduğunu biliyorum.Fakat yurtta kalacağım için beslenmemde illaki sorunlar olacağını biliyorum...Böyle benim gibi arkadaşlar varmı? Varsa bu soruna nasıl çare buluyorlar?

2. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ben de tam tersin zayıflamaya yönelik diyet uyguluyorum.Bende bu sene Konya'da kazandım.Sırf yeme düzenim yüzünden tek odalı apart arıyorum kendi mutfagı olan vs...Yani yeme konusunda başkalarının eline bakmamaya çalışıcam...Yoksa afallarız.

3. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
  4. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    öncelikle mesajınız için teşekkürler..İnanın bu başlıklara daha önce baktım.Hele ki ''kilo almak isteyenlere'' adlı başlığa... Bu konuların sayfa sayısı çok fazla ve maalesef benim konumla alakalı mesaj atan sayısı az..Yada ben yanlış gördüm. onun için yeni bir konu açmayı uygun gördüm.

Sayfayı Paylaş