Öğrenci beslenme sorunu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve wizardofoz tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. wizardofoz

wizardofoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 aydır düzenli spor yapıyorum vücudum çok azda olsa şekle girdiğini hissediyorum ama öğrenci olduğum yemek düzenim hiç yok haliyle protein ihtiyacımıda karşılayamıyorum. Bu yüzden protein tozu almayı planlıyorum ama aklımı kurcalayan düzenli beslenmediğim için kullanıcagım tozun faydası olur mu?

2. ruzqar

ruzqar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. niptuckali

niptuckali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Açık konuşmak gerekirse. Protein tozu karın doyurmuyor. öğün gibi kullanmamak gerekir. en az 3 öğün beslenmen gerekir dostum. ki bu antreman yapan kişinin ihtiyacıdır. yoksa yaptığın sporun etkisini tam manasıyla göremezsin.

4. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım neden yanlış bilgi veriorsun? olur kardeşim zaten bu protein tozları kas yıkımını önlemeden çok beslenmesi protein alımı eksik olan insanlar kullanıyor örneğin ben whey goldstandar kullanıorum 3 ana 1 ara öğün yiyorum sabah kalktığımda aç karnına 1 ölçek antreman sonrası 1 ölçek kullanıorum günlük nerdeyse 50 gr protein ihtiyacımı bu şekilde karşılıyorum tabiki öğünler çok daha önemli ama protein tozları bu iş için en büyük yardımcımız.

Sayfayı Paylaş