Öğrenci Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kerem9696 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kerem9696

kerem9696 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese Merhaba
    Ben lise son sınıf öğrencisiyim sabah 7 den öğlen 12.30 a kadar okulda oluyorum.
    Beslenme programım kabaca şu şekilde
    Sabah kalkınca 3 tane yumurta beyazı ve 1 tane tam yumurta yiyorum
    Okuldayken bişey yiyemiyorum okuldan gelince 150 gr tavuk göğsü ve pilav makarna cinsi karbonhidrat tüketiyorum. Saat 3 de idmanım başlıyo 4 gibi bitiyo idmandan gelince 150 gr daha tavuk göğsü yiyorum akşam yemeğinde ise sebze yemeği ve pilav veya makarna tüketiyorum. Gün içinde acıktıkça yoğurt kaşar salam sucuk v.b. şeyler tüketiyorum. Başlangıç seviyesi için bu beslenme yeterlimidir. Eğer eksikse neler ekleyebilrim. Şimdiden teşekkürler.
    Boyum 1.83
    Kilom 84

2. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Sabah kahvaltına kaliteli karbonhidrat eklemen gerek yulaf ezmesi gibi 7den 12.30a kadar uzun bi süre okuldada bi ögün yapabilirsin tam bugday ekmegi arasına ton balıgı veya haslanmıs tavuk tarzı bi ögün güzel gider idmandan öncede bi ögün yaparsın protinli karbonhidratlı sonra antreman cıkısıda haslanmıs tavuk bulgur pirinc makarna türevlerinden birini tercih edersin. Kilo vermek istiyosan bulgur tercih etmeni tavsiye ederm ve abartmadan karbo yemeni.Gün icinde kaşar salam sucuk vb. işlenmis gıdalar sana protein den cok yag getirisi olucak besinler bunları kesmeni tavsiye ederim.

efervan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş