Çok Zayıfım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enqinn tarafından 4 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enqinn

enqinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba Arkadaşlar,

Benim kilo alma problemim var. Yaşım: 20, Boyum: 1.90, Kilo: 73..Boyuma göre çok zayıfım body altyapım var 2 yıldır çalıştım (2 yıl derken her zaman değil bazen araya 1-2 ay çalışmadığım zamanlar koyardım, bazen 1 ay çalışıp 1-2 ay bırakırdım) doktorada gittim hiçbir problemim yokmuş çok sağlıklıymışım ama neden kilo alamıyorum diye düşünüyorum. Doktora çok kez gittim sipraktin şurup ve supradyn hap kullandım ama yine bir faydasını göremedim. Elbise alacağım ya çok bol yada çok kısa :S bedene uygun hiç elbise bulamıyorum; uzunluk buldum mu bol gelir küçük alıp bedene göre buldum mu bu seferde çok kısa oluyor, gerçekten çok sinir bozucu birşey. Ben yurtta kaldığım için body gidemeyeceğim bu yüzden normal kilo almak istiyorum. Özellikle Karın sağ ve sol yanları çok boş kaburga kemiklerim gözüküyor, sırt ortası boş, omuz kemiklerim çok belirgin bu bölgeler için yurtta uygulayacağım bir hareket varsa onu söyleyebilirsiniz. şimdi eklediğim resimlerde de kendiniz göreceksiniz.

Evet sizde sorunumu kendi gözlerinizle gördünüz sizce ne yapabilirim ve kilo alıp bu durumdan kurtulabilirim. Cevaplarınızı ve Yardımlarınızı bekliyorum..Teşekkür ederim.

2. kellar

kellar Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bence kilo alip kurtulabilirsin bu zayifliktan.Çokta zor değil kilo almak.Yapman gereken tek şey teknik olarak harcayabildiğinden fazlasını tüketmek.Yemek yeme problemin varmış gibi görünüyo burdan...! =)

3. serhanisss

serhanisss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde karnımda aynı sorun var çok kötü bi görüntü gibi duruyo kaburgalarda içe çöküklük var o kaburgaları iyicene açmamız için ne gerekiyor bilgilendirirseniz iyi olur

4. enqinn

enqinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeş onu bende biliyorum konuyu açmamın nedeni sizden yardım almam.

5. AsD

AsD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bence en mantıklısı bir diyetisyene gitmen enqinn.

6. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Forum kurallarini okuyun, uye fotolari bolumu ozel kurallara tabidir. Kilo alimi ile ilgili basliklari okuyun, forumda arama yapin lutfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş