Çok Yeniyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tolga55 tarafından 18 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tolga55

Tolga55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 17 yaşındayım. Daha önce hiç Body'e gitmedim program falan yapmadım. 1 hafta önce Almanya'dan gelen kuzenimden özendim oda kanıma girince Body'e başlamayı düşündüm ve başlamak istiyorum.

Şöle süper kaslarım olsun falan istemiyorum ben. Vücudumu toplu ve güzel hafif kaslı gösterecek hemde spor yapmak için Body'e gitmek istiyorum. Bulunduğum yerde spor salonları var. Oralara yazılıp ta sanırım programlar uygulayabilirim.

Bana önerebileceğiniz şeyler varmı acaba. Ben bilhassa gerekli Dumbell vs. gibi aletleri alıp odamda çalışmalar yapmak istiyorum ama bir yandanda spor salonuna mı gitsem diyorum. 17 yaşında genç bir delikanlıya ne öneririsiniz ne yapayım ben :)

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Ben sendende küçüğüm ama neyse:) Önce salona yazılmanı kesinlikle öneririm. Orada hareketlerin adlarını ve nasıl yapıldığını, antrenmanların neye göre belirlendiğini öğrenirsin. Bence en az 6 ay salona gitmek lazım sonra evine dumbbell seti, bench alırsın evinde yaparsın

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş