Çok mutsuzum, okula gitmek istemiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CollegeBoy tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Merhaba yaşım 15 lise 1 deyim ve çok mutsuzum okula gitmek istemiyorum arkadaşım yok tek başına takılan asosyal bir tipim.Ne komiktirki beni ayakta tutan tek şey kızların gösterdiği ilgi ve bakışlar gittiğim her yerde 20 25 yaşındaki kadınlar bile bakış(kesmek) atıyorlar.Oda olmasa hayata küsücem lütfen yardım edin.

2. EjderLordu

EjderLordu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende okula kosa kosa gidiyorum diyemicem.asosyalimdir.ama bakış atanda yok:D
    takma kafana aç bilgisayarı oh :D

3. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ergenlikten ötürü normaldir bunlar

Normal hayatını devam ettir asosyallikten kurtul...

4. EjderLordu

EjderLordu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=CKMl8Sswdpk
    dinle bunu iyi gelir :D bu müziğe yorum yazanlarda senin gibi insanlar bir süre sonra yaptığının boş olduğunu anlıycaksın.bir hedefin olmalı o seni mutlu eder.kimsin sen ne olacaksın.

5. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    25 yasında kı kadınlar sana ne sevımlı cocuk dıye bakıyordur :D

AxiboY, rockybalboa7, Swager ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Belli olmaz o işler.. :D

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Sizin de mi yas 15?

AxiboY, 2157 ve mma- bunu beğendi.
  8. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ahaha :D yok onun için demedim,illa ''aa ne kadar sevimli'' çocuk diye bakacak gibi bi' şey yok :D

9. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    CollegeBoy,ruhunu besliyicek işlere yönel,devamlı nefsini ferahlatma çünkü insan ruhu ferahlarsa mutlu olur,gönlü huzurlu olur,kalbi genişler.ruhu ferahlatmak ta Allah'ı anmakla,Allah ile aramızı iyi tutmakla mümkün. Biliniz ki kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur diyo Allah Rad Suresi'nde. ruhun sıhhati az günah işlemekte,bedenin sıhhati ise az yemektedir demiş bir alim. derslerini ihmal etme,her gün 3 sayfa Kur'an meali oku,namazlarını kesinlikle aksatma(öğleyle ikindiyi,akşam ile yatsıyı birleştirip kılabilirsin,buna cem deniyo.ben de Hanefi mezhebinde bu keyfi olursa günah olmasına rağmen 3 vakitte kılıyorum sadece farzları), arkadaşlarına ayet hadis,alimlerin hikmetli sözlerinden gönder.wolfteam oyununu yükle,osman ünlü hocanın huzura doğru programını dinlerken oyunu oyna.bana özelden yaz,sana 2 site söyliyicem,bunlardan birini her gün oku ilmin artar. dünyevi şeyleri dert etme,benim de çok arkadaşım yok,1-2 tane iyi arkadaş olsun yeter. wolfteam adlı oyunu yükle seversin online oynanan bi oyun,oyundan da arkadaş edinirsin

Son düzenleme: 18 Aralık 2012
    sewinch_87 bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    imkanın ölçüsünde kurslara yazılmanı tavsiye ederim tiyatro,resim,yabancı dil gibi hem bir sanat dalı ile ilgili bilgi sahibi olursun yada dil öğrenirsin hemde kurstaki insanlarla tanışıp sohbet eder çevre yaparsın moralin yerine gelir.

taylaner, 2157 ve j.claude.er bunu beğendi.
  11. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    online253, ChopChop ve 2157 bunu beğendi.
  12. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Başkalarının senin hakkında söyledikleri senin ne kadar umrunda olduğu önemli.Seni ayakta tutan tek şey neden kızların bakışları ve ilgi kendinde ayakta durabilirsin.Hayatına 0dan yeni bir sayfa açar gibi ilerle , bende asosyellik konusunda biraz öyleyimdir ama hala insanlarla fazla yakınlı iletişimden kaçınırım.20 kişilik sınıfta sadece 6 kişiyle iletişime geçtim 3 aydır dershnede o 6 kişinin biri 12 senelik arkadaşım diğerleride arkamızda oturduğu için yani istemediğin insanlarla konuşmadığın için asosyel görülebilirsin.İçe kapanık , lise 1 demişsin tam ergenlik çağları olduğu için sana tavsiyem bir hobi bul ve onu yaparken eğleniyor olmaya dikkat et yani bu seni çok eğlendirsin sevdiğin birşeyi yapıyorsan mutlusundur , benim hobim ağırlık çalışmak gibi mesela ağırlık çalışırken çok mutluyum.Kendini keşfet neye ilgin var , maddiyatı ailenin verdiği şartları açma şimdi ki çocuklar yani bende 18 yaşına giricem ama şöyle söyliyim lise artık biraz karışıcak çünkü sivil gidiş ailenin öğrenci olan bireylerinin aileye tepkisi olarak dönücek bu yüzden ailenin sana yansıttığı ekonomik sınırları açmadan ne bileyim satranç oynamak , yüzmek , kickboks , sinema , kitaplar vesaire.Asosyel biri olduğum için kendi aktivitelerimi örnek vereyim , hergün düzenli ders çalışırım (fazla değil :D) , vücud geliştirme antremanım hergün 1 saat ile 1:30 saat arası geçer , bilgisayarda face , oyunlar - , 2 ayda bir şöyle güzel filmler yayına girdimi 5-6 arkadaş gideriz mesela benim bir arkadaşım var kardeşim gibi iyiyizdir onun 5 sınıf arkadaşıyla beraber The Hobbit gittik kaynaşma oldu.1 ay önce felan Alacakaranlığa felan filan etkinlik yapıyoruz ama mesela benim her hafta alsancakta party kaçırmayan arkadaşlarımda var onlar onu seviyor ben bunu seviyorum...

13. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  14. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ne yapmak istiyorsan onu yap. ben boks yapmadan önce çok mutlu degildim kafama daha çok şey takardım... boks yapıyorum yıllardan beri çok mu mutluyum hayır ama daha iyi hissediyorum. birşeyler yapmazsan arkadaşın olmaz çevren olmaz.
    spor mu yapmak istiyorsun hangi sporu yapacagına karar ver.
    enstürman mı çalmak istiyorsun veya ne yapmak istersin mutlaka birşeylere ilgin veya isteğin olacaktır... okula gitmek istemiyormusun gitme 1 sene ara ver ben öyle yaptım.
    eğer isteksiz gidiyorsan derslere zaten konstantre olamazsın büyük ihtimal bir çok dersten kalırsın.

eğer daha iyi olmak adına birşeyler yapamıyorsan
    kadınların bakışıyla ayakta kalıyorum gibi tuhaf şeyler söyleyebilirsin ve kendini kandırabilirsin..bu bi kendini kandırma teselli yoludur... sana baksa ne olacaak bakmasa ne olacak hiçbişey...

2157 bunu beğendi.
  15. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende lise 1 de hiç okula gitmeyi istemiyordum hatta açıktan okumayı bile düşündüm gözümü kapıyıp bi açtım lise bitmiş Lisenin tadını çıkarmaya bak. sakın zaman çabuk geçsin diye ugraşma zamanının tadını çıkar sonra pişman olursun. :)

sthammer ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Hepinizden allah razi olsun ilginiz ve yardimiz için.bu sorunu çözdüm sayilir ama acaip dua ederek ve cesaret ederek muhabbet kurmaya çaliştim şimdi en popülerlerle bile ilişkim var ve bunlar sadece 2-3 günde oldu.ve şunu farkettim lisede gerçek arkadaşlik yok bunu anlayan tek benmiyim bilmiyorum ama herkes ta**k geçiyor birbiriyle ve takmiyor herkesin kizlar ile belirli geçmişi herkes mutlaka önceden çiktiği birileri var ama benim yok ama yalan söylüyorum ben şunla çiktim falan.şu siralar ailemle aram bozuk dersler falan bilmiyorum ne olacak inşallah herşey düzelir.

17. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kızlarla arası iyi olan erkek her erkeğe lazımdır sende bir gariplik yoksa mutlaka arkadaşın olur.

18. Express

Express Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende lise 1deyken pek konusmaztım. ilk dönem pek konusmadım 2.dönem arkadaslarla kaynastım sonra 10.sınıfta alanlar seçildi sınıflar değişti. ilk dönem yine pek konusmadım ama 2.dönem yine arkadaslara alıstım. 11sınıfta ise ilk dönem okulda diğr sınıflar tarafından tanınan biri haline geldim diyebilirim. 12.sınıftayım suan ve Allah'a sükür pek cok arkadasım var ve 12.sınıfların hepsini tanıyorum hepsi arkadasım. gittikçe açılırsın sende. bende bi ortamda ilk pek konusamam ama konusmaya basladıgım zamanda komiğimdir insanlar beni sever :D

19. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bende senin gibiydim hey gidi lise 1-2'deyken falan. Kadınlar kucağıma falan düşme numaraları yapardı işte kolumu elleyenler, önden göğsüme dokunmalar, para teklif etmeler, öpücük atmalar falan ama hiç bi zaman sallamadım tabi ki. Noldu zamanla düzeldim işte sende düzelirsin 3-4 seneye:)

Phil_Heath ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    vay anasına arkadas bana kızlar hıc bole seyler yapmadı :D:D suan bıldıgın uzuldum

Sayfayı Paylaş