Çok kötüyüm ne olursunuz yardım edin...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba direk konuya geçiyorum arkadaşlar 15 yasındayım 1 yıldır salonda vg yapıyorum okulda bu dönem derslerim berbat geldi tam 7 zayıfım var ailem baskı yapıyor artık yollamıyorlar beni bende anneme baskı yapıyorum vermesi için onu her gece işten gelince üzüyorum babamı geçen sene kaybettim annem çalısıyor benim elimde deil arkadaşlar 40 gün oldu tam 40 gündür idman yapmıyorum okadar kötüyümki hergün çıldırıyorum yumrukluyorumm duvarı çerçeveyi salon aidatını vermior annem beslenmem çok kötü hiç protein alamıyorum kendime bakmıyorum insanlar vg yapıormusun dediklerinde yapmıyorum demek istiyorum hacimsizim sadece tişört çıkarttıgımda belli oluyor oda biyere kadar ölçülerim çook zayıf hacim alamıyorum çok kötü durumdayım salon aidatını zor veren biri nasıl body yapabilirki kendimden utanıyorum Allaha dua ediorum her gece derslerimde bu yüzden kötü evde hiç huzurum yok kardeşim var biitane onuda hep üzüyorum sinirleniorum hep ona patlıyorum anneme patlıyorum kafayı yiyicem arkadaşlar Allah bu sporun belasını versin o kadar nankör bi spor ki bu yaşta bana bulaştıgı için lanet ediyorum bu spora bunları yazarken bile aglıyorum 1 yıl yaptım ama yeni baslayan biri gibiyim 1 yıl boyunca aralıksız gittim tişört cıkarttıgında belli oluyor fakt dışardan cok zayıf duruyor ekto mezo arası bişeyim kafayı yiyicem artık sinirden çatlıyıcam ders felan calısamıyorum sürekli bunları düşünüyorum Allahım ne olursun yardım et kardeşlerim abilerim yardım edin ne yapayım intihar etmeyi düşünüyorum kafayı yeme noktasına geldim herşey çok kötüye gidiyor ne olursunuz yardım edin yardım etmesseniz bir kardeşiniz daha eksilicek lütfen

2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    oncelikle intihar gibi sacma dusunceleri at kafandan..

sporu sevmen guzel,fakat imkanlarin yoksa bunu zorlamak sacma..zaten yasin vucut gelistirme icin erken
    babam vefat etti diyorsun basin sagolsun, ayleni anneni kardesini uzmek yerine cocuklugu birakip adam olup onlara destek olman lazim bu durumda.. annene yardim et ve destek cik bi kadinligiyla eminim ki cok zordur,bu yuzden cocuklugu birak.

okuluna siki tutun eger bu sporu yapmak istiyorsan,cunku tek gelecegin orda senin yoksa ilerde daha kotu durumda olursun inan bana,bu donemi atlatmak icin okulunu oku ve spora bir sureligine veda et, ilerde buyuyunce meslegini eline aldiginda baslarsin zaten dedigim gibi yasin cok erken ronnie coleman bile 25 yasinda baslamis bu spora

bu yuzden ayleni uzmek yerine erkek ol ve onlara destek cik.

Son düzenleme: 4 Mart 2013
  3. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle annen kesinlikle haklı ve emin ol senin geleceğini senden çok düşündüğü için bu kararı almıştır. Şu haline bir bak 7 zayıfın var ve senin derdin vg, daha yaşın 15. vg senin için sadece bir spor, bir hobi olmalı, hayatının önceliği değil. Önceliğin okulun, derslerin, hayatın.

Yapman gereken son derece basit, bir dönem adam gibi derslerine odaklan vg'yi falan 3 ay bir kenara bırak, dönem sonunda anneni şaşırtacak bir karne getir. Bak o zaman yazın seni seve seve salona yollamıyor mu.

İlle de sporsuz duramam diyorsan o zaman al iki tane dambıl, forumda da mevcut dambılla yapılacak tüm hareketler, yine bütün vücudunu çalıştır.

Tekrar ediyorum kafayı yemen gereken bir konu varsa o da 7 zayıfın, hele artık baba desteğinden de mahrum bir hayat süreceğine göre artık ayaklarının yere basması ve hayatı çok daha fazla ciddiye alman gerekiyor. Şimdiden ortalamanı düzelt, alanını seç, üni hazırlıklarına başla, iyi bir üniye git, iyi bir işe sahip ol, iyi bir hayat sür.

Hala daha vg diye sayıklıyorsan tanıdık bir büyüğüne git sana temiz bir sopa atsın. :)

4. tugce7

tugce7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    15 yasindaymissin ve ailevi durumlar biraz karismis.. haliyle psikolojin cok etkilendi..anliyabiliyorum seni fakat annende hakli bi taraftan .
    15 yasina tekrar geri dönemeyeceksin bazen elimize gecebilecek firsatlarda bu yaslarda olabiliyor ve tekrar geriye dönebilsek diye pismanliklar yasayabiliyoruz .Anneni üzmek yerine birde onun acisindan bakmaya calissan onun ne kadar kalbini kirdigini sadece iyiligini istedigini anliyabilirsin.
    Maksadim kafa ütülemek degil ama gelecegin bu yaslarda herseyden daha önemli.Tercihlerin geri dönüsü olmuyor maalesef
    Biraz aceleci gibisin neden acaba vg herseyden daha mi önemli senin kendi hayatindan?
    Ayrica bos vakitlerinde spor yapabilirsin p90x güzel bir program incelersen görürsün
    Hem okulu hem sporu birlikte yürütmek bence en iyi basari olur eger yapabilirsen..

Sayfayı Paylaş