Çok ince bilek ve body?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve barman44 tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. barman44

barman44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ektomorfum. 1.75 boy ve 59-60 kiloyum. 20 yaşındayım. Yalnız ölçülerim berbat ötesi diyebilirim.

Bilek 14 cm
    Ön kol 24 cm
    Biceps 26 cm
    Bel 76 cm
    Göğüs 82 cm
    Omuz 100 cm

ölçülerim böyle. Birkaç güne bu spora başlıyorum, salonla görüştüm. Gördüğünüz gibi berbat ölçülerim var. Belki bir belim biraz normal gibi, diğerleri epey berbat. Yıllardır bilekten dolayı problem çekiyorum. Sizce 6-7 ay içinde 70 kg civarı olsam, belli bir kas kütlesi de edinsem sizce bilek kapanır mı? Yoksa bilek hala sırıtır mı?

Çünkü 14 cm bilek gerçekten çok çok kötü bir değer. İnce kız bileğinden farksız, saat bile takamıyorum. Kemik olarak bu saatten sonra pek mucize beklemiyorum, sizce o bölüm alınan kilolarla 16 cm civarı olma ihtimali var mıdır? Ya da bu tarz sorun yaşayıp body'den sonra belli bir artış yaşamış olan var mı? Açıkçası iyi bir çalışmadan sonra gelişmiş biceps, ön koldan sonra o bilek çok komik durur diye düşünüyorum. :(

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bilek kalınlığı ağırlık çalışma ile değişmez ,ön kol egzersizleri ile ön kolu hacimlendirebilir ve kasları parçalıyabilirsin buda güzel bir görünüm ortaya koyar ,Bence iyi bir çalışmadan sonra hacimli biceps parçalı ön kollar içinde bileklerin komik durmayacak iyi durumda olacaktır

3. barman44

barman44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sağol dostum, tek ümidim de bu zaten. Ön kolların bileğin inceliğini örtmesi.

4. barman44

barman44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Farklı yorumu olan var mı?

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bence kendini berbat görmemelisin bileğin ince olması genetikle alakalı bir durum çoğu ünlü vücut geliştirmecilerin bile bilekleri ince bunun çok örneği var.Ama tabikide ön kolunu hacimlendirebilirsin.

Sayfayı Paylaş