Çok büyük bir sorunum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tolqaa1 tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba benim bir sorunum var şuan yaz tatilindeyiz okullar açılınca eve 21 km uzaklıkta eve yemeğe gidemiyorum sabah ne kadar iyi yesemde öğlen yemek yemem gerekiyor yemek olarakda ekmek arası döner yiyoruz bu yüzden body diyetime cok kotu bir etki yaratıcaktır diyet bozulucktır kilo alıcam ne yapmalıyım:S
    Döneri yeyip eve gittiğimde cok yorucu bir antremanmı yapmalıyım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:37 ----------

Ayrıca burada sorayım ben bir gün de bütün kaslarımı calıstırıcak derecede çalışıyorum haftada 4 gün çalışıyorum 3 gün dinleniyorum bir zararı olur mu?

2. Calisthenics

Calisthenics Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yanınızda neden yemek götürmüyorsunuz?

olympos01, Rambo16, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir zamanlar öyle diyordum hemen kilo alıcam vs diye tabi kendimi bayagı bir sıkmışım kemik yıgınıda dönüyordum az kalsın ama sonra farkettim aşırıya kaçmadıkça her şeyden yiyebilirsin yaşına da baglıda illa ye demiyorum ama bir sorun olacagını sanmam bir döner den
    tabi evden de getirebilirsin bir şeyler

bu arada normal kilonda biriysen geçerli bu yazdıklarım

4. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Dostuum şuan senın yardım etmek den çok yardım edılmeye ıhtıyacın var kendini planlayacaksın azmini ve hırsını düşünerek başlayacaksın pazartesiden bu işe devamıda gelecek ama unutma düzen ve sabır

5. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    boy 175 kilo 59 ideal kilom zaten 66 felan olmalıymış inşallah sorun olmaz.

ben bir gün de bütün kaslarımı calıstırıcak derecede çalışıyorum haftada 4 gün çalışıyorum 3 gün dinleniyorum bir zararı olur mu?

diyede sormştm :)

Sayfayı Paylaş