Çok acil, yardıma ihtiyacım var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FallenDown tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FallenDown

FallenDown Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar. Bu güzide site için, bütün ekibe teşekkür ediyorum.
    İlk olarak kendimi tanıtayım; 1.73 boyundayım, 79 kiloyum. Uzun senelerce müsabık olarak dövüş sporlarıyla ilgilendim ama vücut yapmak gibi bir düşüncem hiç olmamıştı. Artık dövüşmüyorum, uzun süren sakatlıklardan dolayı. Şimdi sadece hocalık yapıyorum.
    Profesyonel anlamda hiç Body salonuna falan gitmedim. Hareketleri falan bilmem, en basitini bile bilmiyorum, desem yalan olmaz.
    Bugün itibariyle Body salonuna yazıldım. Sağlam bir antrenman yaptım diyebilirim (tabi sizin kadar bilmiyorum ama) yani işin açıkçası çok zorladım kendimi bugün hatta göğüs presi için başlangıç olarak 20 kilo ile başladım (biraz burnumun dikine gittim). Antrenmandan sonra 500 mililitre süte, bir ölçek protein tozu karıştırıp içtim.
    Tabi ne kadar doğruyum bilmiyorum.
    Şimdi;
    1 - Ertesi gün gidip tekrardan antrenman yapayım mı? (Body antrenmanı değil, sadece taktik çalışacağım kum torbası ile)
    2 - Dinlenmek çok önemli, diyorlar. Ne kadar dinlenmeliyim.
    3 - Beslenme şekli, protein destekli olduğunu biliyorum ama günümüz şartlarında bunu karşılayacak imkanım yok ne yazık ki.
    4 - Kilo sorunum var, göbekliyim hatta bunu nasıl verebilirim, dediğim gibi maddi sıkıntılarım var yağ yakıcı ürünler alamıyorum, başka yoldan nasıl yağ yakabilirim?
    5 - Kısa sürede definasyona girmeliyim, belki sabırsız davranıyorum ama sizin verdiğiniz profesyonel takviye antrenmanlarıyla daha iyi olabilirim.

Evet, arkadaşlar bütün sıkıntım bu antrenmandan geldikten sonra büyük bir soğukluk hissettim, inancım kırıldı biraz o yüzden desteğinize ihtiyacım var.

Sayfayı Paylaş