Çok önemli lütfen yardım(Beslenme)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lantis44 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi benim için çok önemli bir konu var.Bu forumda çok kişinin professionel anlamda bilgisi olduğu için sormak istiyorum.Ben 22 yaşında bu yıl spor akademisine hazırlanan birisiyim.Öss sınavına 2 hafta,Akademi sınavına ise 2.5 ay gibi bir zaman kaldı.Ben bu kısa zamanda gerekli takviyeleri alıp rakiplerimin önünde olmak istiyorum.Acaba bana neler önerirsiniz beslenme konusunda.Arkadaşım Amino acid ve creatin gönderecek bu hafta içinde bunların yanında olmazsa olmaz bunuda kullanın diyebileceğiniz şeyler var mı.Günde kaç tane amino acid almam gerek.Ya da tavsiye edeceğiniz şeyleri ne miktarda kullanmam gerek bana bilgi verirseniz sevinirim.Benim son şansım puan olarak iyi puan alıyorum eğer spor işinide iyi değil orta halli yapsam bile girerim akademiye ama ben yinede en iyisi olmak ve spor konusunuda eksiksiz yapmak istiyorum.Boy 1.75 kilo 73 galiba kilo problemide var.Acaba diyet felanda yapmam gerekiyor mu.Hocam yapma ye yediğin kadar ye zaten çok ağır tempoda hazırlanacaksınız ne yersen eritirsiniz diyor.Biraz fikir ve ipuçları verirseniz çok sevinirim.Son olarak Amino acid ve creatin alacağım bunlarında yanında vitaminde ekstra olarak almam gerekir mi.Hocam Oneaday maxsimux diye bir tablet hap var onlardan kullanın dedi.Ya da sizin önereceğiniz farklı vitamin var mı.

Not: Spor geçmişim zaten var topyekün sıfırdan spora başlayıp beni 2 ayda adam edin demiyorum yanlış anlaşılmasın.Yoksa 2 ayda sporculukmu olur diye kızacaksınız :)

Saygılar.

Son düzenleme: 1 Haziran 2009
  2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    İyi güzel herşeyi yazmışsınız da spor mülakatı nasıl birşey:) Spor sınavında ne yaptıracaklar ki biz bir öneri getirelim.

3. onur10

onur10 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım slalom falan var çok yönlü birşey bildiğim kadarıyla uzun koşu falan yaptırıyorlar mı veya barfiks ,şınav vs. var mı durduğun yerden 2 metre atlama falan

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Kurallara uygun başlık açın.

Konu Durumu: