Çok Önemli Bir Sorun:Basenler !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bodyfreak tarafından 23 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yıllarca sıkıntısını çektiğim bir sorun var.Basenlerim ! Çok kısa bilgi verip,yorumlarınızı bekleyeceğim.
    Boy : 1.81
    Kilo:80
    1 yil boyunca bb yaptim duzenli.Vucudum şekle girdi.Gözle görülür değişmeler oldu.Beslenmem çok iyiydi.Bu yıl öss nedeniyle bb'yi bıraktım.Genelde hep zayıf ince belliydim.Şuanda vucudumu şöyle özetleyebilirim.Omuzlar yeteri kadar geniş,bel etrafi yagli AMA gene de ince görünüyorum,belin atlina inince belimden daha kalin basenler...Kalçalarım da biraz büyük.Yani ince ve kasli bir üst vucud,ama çok kalın bir alt vucut.Küçük yaşta futbol oynadığım için olabilir bunun sebebi.Ailem bunun kemik yapısı ile ilgili olduğunu söylüyor ve omuzlarımı geliştirmem gerektiğini söylüyor.Şimdi yardım almak istediğim şey şu ; Benim hem bel etrafindaki yağlarımı yakıp,kilo almam lazım.Bu ikisi çelişkili iki şey bu yüzden ne yapcağımı hiç bilmiyorum.İkincisi basenler için egzersiz yapsam bir faydası olur mu ?Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bacak calsııyorsun cok tekrar az agırlık uygula aynı sorunu bende hocama anlatmıstım oyle program yazmıstı kosmaklada ıncelır bacaklar ayrıca kosarken belınıde ınceltırsın ama ıste kas yapımı zor oluyor beslenme ıyı ıse fazla sorun olmaz

Sayfayı Paylaş