Çirkin kız mı? Güzel kız mı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pappy tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Mecnun'un Leyla'nın aşkından deliye döndüğünü görenler Mecnuna sorarlar..
    "Senin uğruna çöllere düştüğün , aşkından deli divane olduğun Leyla bu mu?" derler...
    Gösterdikleri kişi , aşırı bir güzelliğe sahip olmayan esmer bir kızdır..
    Mecnun ise , "Siz onu bir de benim gözümden görseniz" diyerek Leylasına olan aşkını anlatır..

Güzellik kavramı kişiden kişiye değişir.
    Güzel ama kime göre bana göre mi , sana mı ? Buradaki güzellik tanımı herkes için farklılık gösterebilir..

Herkes hayatını paylaşacağı insanın fiziksel özelliklerinin olumlu olmasını ister , ama bana kalırsa bu belirleyici bir etken olmamalıdır..
    Unutmayın ki nice güzeller de şu anda toprak altındadır...

Azi, su, Ocensers ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    evleneceksen kişiliğine bak derim güzellik 2. kısımda kalsın ama ben vakit geçirmek sadece takılmalık bu yaşlarımda diyorsan güzel seç

Pappy bunu beğendi.
  3. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Yok arkadaşlar daha gencim evliliği düşünmüyorum. Maksat gezip vakit geçireceğim bi bayan arkadaşım olsun. Ama oda olmuyo işte .Bi arkadaşım da karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmicen kıymetin o zaman bilinir dedi. Acaba ben mi çok yüz verip şımartıyorum . Bi kaprisler nazlar anlamıyorum .

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bak burda hata yapıyorsun çok yüz verme mesela mesajlaşırken bile boş olduğu zaman sen atma bekle o atsın çok fazla yüz verme takılmalık istiyorsun güzel kız o zaman

5. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bence huyu güzel olmayan bir insanla ne flört yürür ne de evlilik. Ben eğer evlenmeyi düşünüyorsa bir insan öncelikle beğendiği biriyle birlikte olmasından yanayım. Aksi taktirde kız ne kadar iyi olursa olsun erkeğin gözü hep dışarıda olacaktır. Dış görünüş gerek şarttır ama yeter şart değildir. Evlilik gibi ciddi bir adım atacaksak o kişi aynı zamanda iyi arkadaş olabildiğimiz, ahlaklı ve sadık bir bayan olmalıdır diye düşünüyorum. Mümkünse evlenmeden önce herşeyin masaya yatarılıp konuşulmasından yanayım.

Pappy bunu beğendi.
  6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    iş çeneye bakıyor cok güzelleri de cok kaprislileride peşinizde koşturabilirsiniz...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:05 ----------

birde bence önemli olan dış güzellik oldugu kadar tabi olmasıda gerek ama ic güzellik bence..tripli kıza dayanamıorm vurasım gelio bi tane :D

Pappy bunu beğendi.
  7. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Abi dil tamam güzel ama o dili daha yararlı işlerde kullansın ..thums: Dırdırda yapıp kafa şişirmesinler..

Bi tane mi düzgün bişey gelmez arkadaş.. Sen tavlamak için o kadar uğraş sonra o güzelliğin içinden ucube çıksın..

Ruhumu kuruttunuz yaaw..

8. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    bence havalı olması nazlı olması kendını bısı sanması guzellık veya cırkınlıge baglı bı durum degıl kısılıgı ıle alakalı ama guzel kızı elde tutmak bıraz zordur aynaya bakınca bu kadar guzelım bana yaptıklarına bak der sonra arkadasları gaz verır bıde : dun arkadasım senı sordu cıktıgı var mı fılan dıye sonra bı tartısmayı anlatır dunya guzelı kızsın mervecım ondan ıyısınıde bulursun derler kızda bunlardan etkılenır tabı dogal olarak . ASIL MESELE guzel kızı elde tutabılecek onu kendıne baglayabılecek ozellıklere sahıp olmak dıye dusunuyorum

Pappy bunu beğendi.
  9. su

su Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    öyle bir yazmışsın ki... sanki güzel kızlarla sadece gönül eğlendirilirmiş gibi.

zavallı mecnun :(

puhahahah :D:D:D:D:D:D hey allahım ya:D neymiş bu kadın milleti böyle mahvetmişiz sizi yahu :D

sen de bi tutturmuşsun yok takılmalıksa güzel, evlenmelikse güzellik 2.plan diye..
    belki çirkin kız ama iyi sevişiyor. ve adamın beklentileri bu yönde..

bu cümleden anlıyoruz ki... beyni sağlam olmayan erkeklerden uzak durmalı.

şaka bir yana.... çok sığ düşünceler.. yani bir insanı sadece güzel veya çirkin diye sınıflandıramayız. onlarca nitelik var. güzel ama aptal, güzel ama zeki, güzel ve hamarat, güzel ama anoreksik...
    ya da
    çirkin ve başarılı, çirkin ve aptal, çirkin ama seksi, çirkin ama iyi sevişiyor vs vs vs gibi...
    ille güzel veya çirkin birini bulacağım diye endişelenmemek gerek.. iki kavramın arasında bulunan, ne güzel ne de çirkin olan tonlarca insan var :)
    her şey beklentilerle alakalı.
    ama ben olsaydım... evlenmeyi düşünmeyeceğim ve ilerde yanımda insanlara eşim diyemeyeceğim biriyle sevgili olmazdım :)

Pappy, rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  10. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili Arkadaşlar,

Mevcut konu yıllanmış bir şaraba benziyor. Her geçen gün tadı bozulmadan daha da güzelleşiyor. Çok eskilere dayanan bu konuya bakınız üstatlarımız neler demişler. Sözü onlara bırakıyorum.

En güzel kişinin sevdiğidir. Sappho

Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir. Tolstoy

Güzel ve göz alıcı herşey iyi olmayabilir, ancak iyi olan herşey güzeldir. Ninon de Lenclos

Güzelliğe pek güvenme. Vergilius

Güzelliğin on para etmez, bu bendeki aşk olmazsa. Aşık Veysel

Güzellik Allah’ın ihsanıdır. Aristoteles

Güzellik, çoğu zaman kusurları gizleyen bir örtüdür. Balzac

Güzellik kısa süren bir saltanattır. Victor Hugo

Işıklar söndüğü zaman, bütün kadınlar güzeldir. Plutarkhos

Ruhun güzelliği, bedenin güzelliği kadar kolaylıkla görülmez. Aristoteles

Soysuz güzellik, kokusuz menekşe gibidir. Seneca

(Alt.)

Saygılarımla,

Pappy, Azi ve su bunu beğendi.
  11. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    Nefes alsın yeter

Zerk, mertcx, deathlifter ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Şimdi Neye Göre güzel neye göre çirkin değişir :) Her İnsanın Ayrı 1 güzelliği ayrı 1 çirkinliği vardır :)

Pappy bunu beğendi.
  13. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Olayi guzel cirkin diye adlandirmak yanlis bence.Bu dediginiz olay kesinlikle kisinin karakterine,yetistirilme tarzina ve cevresinde bulunan insanlarin telkinlerine gore degisen bir durum.Her guzel kaprisli olmaz ve her cirkin de (madem oyle adlandirdiniz)kaprizsiz olmaz.Bu bir de sizin onlara yaklasim tarziniza gore de degisir.Bizim gozumuzde(erkeklerin) cirkin kizlar gercekten daha kolay lokma gozukebilir ama unutulmamasi gereken bir sey daha var bir kadin ne kadar guzel olursa o kdar da fazla arzulanmak ister ve sonuc olarak o da bir KADIN.Baska gezegenden gelmiyorlar.
    -Bir de soyle bir ornek vereyim 2000 li yillardan "Akil Oyunlari" diye bir film var.mutlaka izlemissinizdir ve herkes havali kizi hatirliyordur :)Bizim esas oglanin da soyle bir teorisi vardi:"Eger hic kimse bu kiza ilgi gostermeyip onunla iletisime gecmezse dogal olarak kendini yalniz hisseder ve bu kez kendisi insanlar ile iletisim kurmaya calisir"kisadan hisse size.Ektiginiz bicersiniz.Siz herhangi bir kizin egosunu tatmin ederseniz kaba bir tavirle bilmem neresini kaldirirsaniz zaten guzel de olsa cirkin de olsa 3. sahsa gider.

Ssas, su ve Pappy bunu beğendi.
  14. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    junyor güzel tuğba büyüküstün oluyo çirkinde yıldız tılbe. Ordan kıyasla .. :)

Böyle kızlar hep çekilmez oluyor. Bide şunların geçimli versiyonu çıksa alacam bi tane..

Azi bunu beğendi.
  15. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kadınlar çoğunlukla özgüvenlerini güzelliklerinden alırlar. Bu toplumun dayatması da olsa bir acı gerçektir. Çirkin kız, malesef özgüven eksikliğinin acısını çıkaracak bahane arar. Her an tetiktedir, her an zayıf egosunu destekleyecek şeyler bekler. En ufak hareketinize anlam yükleyebilir.

Oyum her zaman güzelden yana.

Zerk, deathlifter, dragox ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    her zaman olduğu gibi yine tecrübe konuşuyo..

Zerk, Pappy, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Geçimli Versiyonları var Ama Onlarda Nerde it var onu bulur :) Yıldız Tilbeninde Tuğba büyüküstün ün de kendine has çekicilikleri var mesela Tuba daki fizik Yıldızda Olamayabilir ama Yıldız daki Ses de Kimsede yok birde bu açıdan bak. Allah bir yerden verirken bir yerden kısmıştır. Fakat herbirizim her 1 insan kendi içinde özel ve eşşizdir hiç birimiz birbirimize benzemeyiz. Allah Güzel veya Çirkin Değil Anlayışlısını - Annemiz Kadar çocuklarına anne olabilecek eli ayağı düzgün sağlıklı bir eş nasip etsin inşallah tüm BODYFORUMTR camiasına :D

Pappy bunu beğendi.
  18. boot_sector

boot_sector Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bence çok yanlış düşünüyorsun. insanın iç güzelliği yetiştirilişinde ve insanın kendisinde biter. öyle bir güzel kız olur ki, yüzlerce çirkin kızdan 1000 kat daha insandır. tam tersi de olabilir. böyle bir genelleme yapamazsın.

Pappy bunu beğendi.
  19. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    En kişilikli, en karakterlisini de gördük..! Benim için en güzel olanı.. Karakter diyenler de tecrübe yaşadıkça anlayacaktır ne demek istediğimi.

Pappy bunu beğendi.
  20. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Tuğba olsun geçimsiz karaktersiz olsun ben varım :) Çirkin kızın karakterini ne yapıyım. Arkadaş olurum o ayrı ama çıkmam. Karşındaki kıza baktın mı şöyle için açılıcak.

Ssas ve Pappy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş