Çikolatalı Protein Tozu-Nesquik

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dumbbell26 tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var içime çok dert oldu yardımcı olun ne olur.
    Ben protein tozu almak istiyordum antrenörüm kendi kullandığını önerdi hatta dedi ben bıraktım bu sporu , en fazla 10 ölçek kullandığım bir protein tozum var piyasanın en iyisi gibi şeyler dedi bende güvendim aldım. Ürünün adı '' Weider Pure Gasein '' ve bu ürün çikolatalı.

Kafama çok takıldı bu ürün nesquik gibi bir şey olabilir mi ?

Yani bana normal bir protein tozu kutusunun içine nesquik doldurup kazıklamış olabilir mi ?

Nesquik ile çikolatalı protein tozunu ayırt edebilir miyiz ayırt edebilecek bir ayrıcalık var mıdır bu konuda bilgisi olan açıklayabilir mi lütfen gerçekten çok önemli adamın eline para saydım piyasa fiyatı 220 tl iken 150 tlye aldım şimdi böyle bir kuşku içerisindeyim sorularıma cevap verenlerden ALLAH razı olsun çok teşekkürler şimdiden..

2. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    gidip marketten bi nesquik al hiç sıvı karıştırmadan 2sinide toz şeklinde tadına bak

3. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ya ama belki kodu nesquiki bu kutuya sonra üstüne biraz birkaç bir şeyler ekledi tadını değiştirdi nereden bilebilirim ki ?

4. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Takıntı yapma Kullandığın marka ******iye disbrütöründen aldıktan sonra bir sorun çıkmaz

5. HaraMii

HaraMii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    illa içine dert olduysa bi shaker hazırla bır gun beklet ertesı gun kokla ekşi bi koku varsa sorun yok

6. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ekşi koku olmasının sebebi nedir ki ?

Sayfayı Paylaş