Çift dambılla yapılan hareketleri teker teker yapmak?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve OkuyomBenYaa tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Selam koldaki barbell curl hammer curl tricep pushdown , omuzda yana -öne - arkaya açışlar enseye dambıl press gibi hareketlerı 2 tarafı aynı anda degılde teker teker çalışsak ne gibi fark olur teker teker çalışınca daha fazla agırlıkda arttırabılıyorum ve daha rahat calısıyorum kası bı zararı olurmu bunun?

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence 2 tane dambılla yap eşit yuk bınsın sonra bırı buyuk bırı kucuk kalabılır dıye dusunuyorum

3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Çift dambıl yapınca hem ağırlık azaltmak zorunda kalıyorum hem son tekrarlarda 2 tarafada eşit güç veremiyorum ama tek tek yaptıgımda agırlık cok farkedıyor ve aynı tekrar aynı agırlık yapıyorum 2 tarafa da ama bu sekıl yapan nerdeyse hıc kımse gormedım ıcım rahat degıl daha mı ıyı daha mı kotu anlayamadım

4. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ozaman şimdilik bi süre tek tek yap bi süre sonra çift yapmayı dene yine zorlanırsan agırlıktan düşürürsün. hep agırlık arttırma düşüncesi içinede girme kendini zorlayarak bir yere varamazsın çok zorlanmadan yapmak konstantrenide arttırır.

Sayfayı Paylaş