Çift İdman Günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve shaq tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar Selamlar,

Daha önce başka bir konuda yazdığım üzere yaz boyunca çift idman yapacağım. Amacım yağ yakımı olacak. Önceki konuda bahsettiğim üzere genel planım aşağıdaki gibi:

-Yağ yakım günlüğümdeki beslenmemi ve saatlerini idman düzenine göre değiştireceğim.
    -Haftanın 6 günü sabah saat 6-7 gibi gece serinliğini kaybetmeden 1 saat koşmak.
    -Haftanın 3 günü ağırlık idmanı yapacağım.
    -Haftanın 2 günü ise yüzmeyi planlıyorum. Bu konuda forumdaki konuları araştırıyorum. Genelde haftada 1 gün ve uzun mesafe önerilmiyor. 2 gün vücudu çok yormadan ve mesafe hedefi koymadan yapabildiğim kadar 2*30 dakika yüzmeyi planlıyorum(bu konuyu yüzme forumlarınada baktım)
    -Haftanın 1 günü ise yoga veya pilates yapmayı planlıyorum.
    -Günlük minimum 8 saat uyku uyumayı planlıyorum.
    -Gün içinde evde olacak ve kendimi dinlendireceğim.
    -Supplement olarak ise whey + glutamin + cla + carnitin düşünüyorum.
    -Pazar off gün.

İyi beslenme ve dinlenme ile bu dönemi rahat bir şekilde geçireceğimi düşünüyorum. Ağırlıklarda her gün farklı iki bölgeyi çalıştıracağım.

Akşam yatmadan önce o gün yaptığım hareketler, koşu ve ya yüzmedeki mesafem hakkında bilgi vereceğim. Ayrıca yağ yakım günlüğünde ise beslenmem ve yağ yakımı ile ilgili yaptıklarımı yazacağım.

Herkese iyi forumlar ve spor dolu günler...thums:

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bcaa ve creatin de eklemelisin depoya :))

shaq bunu beğendi.
  3. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle teşekkürler. Daha önceki konumda yazmıştım ama öneri gelmemişti, bu dönemde vücudumu ciddi olarak beslemem gerekecek. BCAA ve Creatin konusunu araştırayım. Yararlı olacaksa neden olmasın thums:

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Maddi durumun varsa bende kesinlikle tavsiye ederim bcaa ile creatine :)

5. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Elimde whey var diğerlerini alacağım. Aslında maddi durumum şöyle var. Bu yaz tatili boyunca dışarda birşey yiyip içmeyeceğim. Dışarıda pek çıkmayı planlamıyorum ki çıksam bile diyet ve spordan dolayı pek harcayamam :D kız arkadaşımda yok :D Bütün paramı supplemente vereceğim gibi :D

Marka olarak önerilerinizi alabilirim..

Sayfayı Paylaş