Çiğ Yumurta İçmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ati88 tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ati88

Ati88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Merhaba Arkadaşlar,

Body e başlayalı yaklaşık 1 sene oldu ve 21 yaşındayım.
    2 Aydır Sabahları 3 Tane Haşlanmış Yumurta , İdmandan 1 saat önce 5 tane Çig Yumurta ve süt karışımı ve idmandan 1 saat sonrada 3 tane çig yumurta ve süt içiyorum. yani günlük 10 yumurtayı buluyor 7 tanesi çiğ olarak.Çiğ yumurtadan salmonella die bi hastalık bulaştığını ögrendim. bu hastalığa yakalanan varmı acaba. ben abartımmı yoksa yumurta olayını :S Yorumlarınıza göre azaltacam veya devam edecem. Teşekkürler Herkese:confused:

2. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    hastalık riski yüksek bence haşlamak daha mantıklı sabahları 3 beyaz 2 tüm toplam 5 yumurta ile omlet yapıyorum oglen ve ant. dan sonra haşlayıp yiyorum..
    ayrıca nasıl içiyorsun onu çiğ olarak ne mide varmış:D

3. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yumurtaya bu kadar yüklenmenin de gereği yok beslenme programını nerdeyse yumurta üzerine yapmışsın.bunun yerine protein tozu kullanmanı öneririm.ayrıca sabahları yumurtanın yanında yulaf ve peynir tüketmen,diğer ana öğünlerinde 1 porsiyon tavuk veya balık yemen protein ihtiyacını karşılayacaktır.

4. Ati88

Ati88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Yaklaşık 400 ml süt ve içine birazda bal ilave edince tadı güzel oluyor yoksa içemem bende :D İş yerim yüzünden istediğim yemeğiyi yiyemiyorum o gün öğlen menüde ne varsa :S genelde sebse yemekleri olduğu için bu kadar çok yüklendim sanırım azaltsam iyi olacak :);)

Sayfayı Paylaş