Çaylak kür deneyimim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve xOrhanx tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Aralık ayının ortasında bir gazla 200 mg Deca Durabolin 300 mg Testosterone Enanthate kürüne girdim(aptal kafam).hemen kısa süre icesinde sertlesme sorunu yasamaya basladım,ve kürü direkmen kestim bitirdim.bir erkek icin bu nasıl bir duygu tahmin edemezsiniz.İşin kötü tarafı steroidlerle ilgili ayrıntılı bilgileri o sıkıntıyı cektigim depresyon dönemimde yasadım.Kafayı yeme noktasına geldim kız arkadasımı kendimden uzak tuttum acıkcası.Neyse ki bu durum 1 hafta 10 gün kadar sürdü ve tekrar kendimi buldum hayatımda hic olmadıgım kadar büyük bir mutluluk yasadım.Ama bilmiyordum ki beni bu duruma sokan ve tekrar kendime getiren kanımdaki o testosterone steroidiydi.Herkes piskolojik dedi ama degildi degil hissediyordum.daha sonra 2 aya yakın hic sorun yasamadım ve 10 gün önce falan tekrar aynı sorun basladı ve bu sefer kasıklarımda hafif te bir agrı vardı.Bu sefer bilgisizligimden dolayı gercekten göçtüm.Zaten bir takım ailevi sorunlarım vardı ev sorunlarım vardı vs.. vs.. Inanılmaz bir depresyon yasadım beynim bu karmasadan cıkamıyordu rüyalarıma giriyodu artık.Sonra hormonlar konusunda gercekten bilgili bir arkadasımla konustum ve bu durumun normal oldugunu steroid testosteronunun kanımdan tamamen cıktıgını ve vucudun dogal üretimine basladıgını soyledi.Bu istedigim seydi aradıgım cevaptı.Piskolojik degildi bu emindim... Ve allahıma sükürler olsun dünden itibaren düzene girdigini hissetmeye basladım üstelik bu sefer dogal testosteronum oldugunu biliyorum.En son olarak bu siteden hormonlarla ilgili cok bilgili bir hocamıza danıstım onun da soyledigi aynı dogrultudaydı,kanımdaki testosteron 15 ocakta tamamen cıktı ve vucut kendi düzenini oturtuyor.Dinleyen okuyan zamanında yardımcı olan herkese tesekkurler ve saygılar.Bu benim acemi-çaylak kür deneyimimdi.Siz siz olun uzak durun steroidten.Ilerde sevebilceginiz bir cocugunuz olmadıgında ya da karınızla cinsel problemler yasamaya basladıgınızda bu kaslar sizi kurtarmaz.Tekrar saygılar

mjacksonwithus, demir00 ve Berkthagar bunu beğendi.
  2. diesel.

diesel. Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Budapeste
    Hepimiz hatalar yaparız aslolan hatalardan ders çıkarabilmek ki sizde bunun bilincindesiniz sanırım ve umarım durumunuz bunu ugulamayı düşünen arkadaşlara bir örnek temsil eder.

Bu konuda şahsi fikrim her zaman bu işin natural yapılmasından yanadır düşünün eğer bu iş mesleğiniz değilse yada maddi kazanç sağlayıp hayatınızı idame ettirmiyorsanız sadece spor sağlık amaçlı yapıyorsanız neden kendinizi kandırasınız ve bu riski göze alasınız bu MANTIKLA düşününce ' Steroid for stupids ' deyimine hak veriyorum.

3. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İşin garip tarafı kür yapmıs kisilerle konusuyorum, özellikle testostorene enanthate türü ilaclarda kür sonu nerdeyse herkes bu durumu yasıyor(HCG kullanmayanlar).Garip bi iş gercekten,fındık manyagı oldum anasını satayım ya :D

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    İyiki erkenden son vermişşin steroid'e..Bir de soramadan edemeyeceğim seni steroid'e iten neydi ?

5. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    yavas gelisim genel olarak insanları iten şey

6. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir ara nerdeyse steroid denemeye kalkmıstım sadece son bir cesaret eksıktı... amacım gelısımden cok deneyımdı onu hıssetmek ıstıyordum. Sonra nasıl olduysa vazgectım. steroid kullanana kadar bır cok teknık var ozellıkle ızometrık calısma uzerınde cok calısıyorum bır kac gundur ve hıc olmadıgı kadar sert oldu biceps ve tricepsim ayrıca olcude aldım. daha bilmedigim ne teknıkler daha vardır =) ılk gıttıgım spor salonunda bir abi var kolu 47 cm 9 senedır sporla ugrasıyor hayatında suplement kullanmamıs. hatta kazandıgı para bıle az buna baglı beslenemıyor ama azda olsa gereklı olan proteini alabılıyor. bu abinin boyu 180. antremanını ızlesenız fılm gıbı ızlemeye doyulmaz. demek ıstedıgım cok farklı teknıkler kullanıyor ne oldugunu oda bılmıyor ama ıse yaradıgı kesın. yani steroidten once antreman teknıklerını kullanmak daha mantıklı olur mitokondri nin dedıgı gıbı hedef yarısmada derece degılse steroid kullanmak yanlıs olur.

7. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    aynen bi arkadasım var benim de öyle 10 senelik bodyci 46 cm kolu var suan hic küre girmemis.zaten ilk sorun yasadıgımda ona gittim bi temiz dayak yiyodum:)gereksiz yere agır bunalımlar gecirdim elde ne var ? 0. kesinlikle denemeyin arkadaslar simdi gördügüm herkesi vazgecirmeye calısıyorum

mjacksonwithus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş