Çatlaklar için tavsiye

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve trmad tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. trmad

trmad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Beyler çatlaklara engel olacak yada hafifletecek birşey aramıyorum çatlaklarımı tamamen geçirecek birşey arıyorum göbek ve bel bölgemde çok fazla çatlak var lütfen yardım edin kesin geçirecek birşey gerekiyor

2. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Bende ani kilo verme yüzünden aynı sorunu yaşıyorum. Doktora gösterdiğimde bunların tam olarak düzeltilemediği ama lazerle belirginliklerinin azaltılabileceğini söyledi.

3. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Çatlakları yoketmenin hiçbir imkanı yok, lazer ameliyatlar dışında

4. trmad

trmad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    çok fazla var bende bel göbek kol bacak koltuk altarına yakın bölge bittik ya

5. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    ben sadece diyet yaparken çok çatlak vardı kırmızı renkte arası boşluk acayip rahatsız edici bir görüntüydü..sporla birlikte bol su tüketimi ile kilo verince çatlaklar biraz ufaldı ve ten rengine döndü..kendinizi fazla kasmayın kısa sürede kilo vericem diye yavaş yavaş sporla verin çatlaklar azalıyor ama kalıcı şekilde geçirip yok edebilecek birşey yok diye biliyorum..

6. Oops

Oops Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben daha yeni başladım spora 2 hafta falan oldu karnımda çıktı bu çizgiler kıpkırmızı upuzun çok kötü badem yağı iyi geliyor diye bi yazı görmüştüm bi araştırın isterseniz..

7. Oops

Oops Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Dur yanlış yazmışım o okuduğum argan yağıydı badem değil pardon :p

8. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaslar aynı sorun bendede var ön omuz üst göğüs arasında koltuk altına dgru cok buyuk yayılma var ve renkleri kırmızı , bu benı cok rahatsız edıyor, yok mu bunun bir çözümü :(

9. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Arakdaşlar Kırmızı renkte ise, beyaza dönmeden renkleri acilen badem yağı kullanın, geçicektir, beyaz renge dönerse, gecikme çok uzun sürebiliyor, rahatsız edici sorunlardan bir tanesi zaten, eğer beyazlaşmıs ise, sonradanda geçiyor, ama zaman alıyor,bendede var ama öyle çok geniş kitleledi değil, ince çizgiler, zamanla geçti zayıfladıkça, birden kilo alma ve kilo verilmesinde çok genişlemeler oluyor. badem yağının faydasıda çok var,

10. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    tavsiyenı denıcem, fakat bu badem yagını nerden bulabılırız ve nekadar sıklıkta ne kadar sure ne kadar mıktarda sürmemiz gerekıyor bılgılendırırsen memnun olurum

11. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    bepanthen krem mi, merhem mi, onun iyi geldiğini söylüyorlar.

12. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar bicepslerim de aşırı miktarda çatlak var bunun yüzünden 2 haftadır kol çalışmıyorum.bepanten krem kullanıyorum.çok faydalı oluyor.prospektüsünü okuyabilirsiniz deri yenilenmesini hızlandırıyor.işin garip noktası sağ kolumda çatlak olmamasına rağmen sol kolum çatlakla dolu.

Son düzenleme: 12 Şubat 2012
  13. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    yanık kremı degılmı o ya ne alaka

14. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    işte yara bere yanık bunların iyileşmesini sağlamasının nedeni cildi yenilemeye yardımcı oluyor olması. bu çatlak konusunda da işe yarıyormuş.

gerenımo bunu beğendi.
  15. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    süper bı haber oyleyse bu bende baslayayım bu aksam bench_O:)

16. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hergün iki kere sürmeniz yeterli olacaktır, tarihe bakarak akdarlar ya da eczanelerde bulabilirsiniz, oradaki bilen kişilere sorarsanız yinede yardımcı olucaktır, ve ayrıca, şunuda eklemek isterim, haftada 3-4 kere keselenmenizi öneririm kan dolaşımınızı hızlandırarak ölü olan deri çatlaklardan kan dolaşımı çok yavaş olduğundan geçmesi erken olmuyor çatlak bölgelerinizide keselerseniz iyi sonuclar alıcaksınız solduğunu ve eski haline geldiğinede şahit olacaksınız, TECRÜBE ile sabittir, ;) Umarım yararlı olmusumdur, sağlıklı yaşam diliyorum size

17. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    teşekkürler dun ıtibariyle başladım ama evden sabah erken cıkıp aksam gec geldıgım ıcın sadece gunde bır kere aksamları suruyorum, birde arkadaslar şöle bişe öğrendım derinin güneşte yanıp kendını yenılemesıde catlakları gecırıyormus umarım badem yagı bana yarar acaba bir tüp yeterli olacak mıdır ?

18. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşlar Şöyle Bi Alet Var Çatlaklara İyi Geldiği Söyleniyor Örnek Olarak Şu Siteye Bakabilirsiniz Daha Çok Kadınlar Selülit İÇin Vs Kullanıyormuş.

http://www.dnsdermaroller.com/

Googlede aratırsanız "DERMAROLLER" Diye Daha Uygun Fiyat Bulabilirsiniz

19. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İnşaallah Yararlı olacaktır, geçene kadar sürmenizi tavsiye ederim, zamanla geçtiğinde bırakırsınız lakin, bir tüp yeterli olmaz kanaatindeyim, ayrıca vucut içinde yararlı, sürün sorun olmaz, emin olun solucaktır, geçicek en sonunda, sağlıkla inşaallah,

Pulbiber072, kullanıcı, dediğiniz dermeokiller güzel fakat okuduğum kadarı ile dünyada, çatlaklara çözüm bulunamadı diye bir başlık girilmiş sitede, ki mümkün değil çözüm bulunmaması, koca bir dünyadan bahsediyor şahıs fakat, kendilerinin bulduğunu söylüyorlar o zaman dünyada var olan birşey bu, şahsi fikrim ne derece iyi bilmem ama araştırılmasında fayda görüyorum.Ayrıca bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

:D Ayrıca son olarak araştırdım kesin olarak bir sonuc göremedim, iyi diyen çok az deneyen çok sonuc bildiren hiç yok gibi en son halini dile getiren olmamıs.

Son düzenleme: 14 Şubat 2012
  20. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yorumun Yanlış Anlaşılıyor Ben Mi Dünyada Çözümü Yok Demişim Ve Sonrasında Bakın Çözümü Bu Demişim?kafa_a32

Sayfayı Paylaş