Çarpık Bacak Problemi...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CaqaTaY Kaan tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CaqaTaY Kaan

CaqaTaY Kaan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Arkadaşlar bilmiyorum aramızda bu problemi yaşayanlar varmı fakat ben bacaklarımı kapattığımda 2 bacak arası ayrık kalıyor sizce bu ileride düzelirmi veya egzersizlerle önlenebilirmi eğer önceden bu şekilde olupta düzelen arkadaşlar varsa yardım etsinler lütfen....
    Bu arada biraz zayıfım bir alakası varmı bilmiyorum ama yazıyım dedim :)

2. Kürşad-

Kürşad- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    senin derdini tasiyan cok adam gordum ve gozlemlerime dayanarak konusuyorum:

bunun zaten iki sebebi var.
    1-) ayak egriligi.dogru isimmi bilmiyorum ama bi ara cok modaydi.ulan hangi cocuga baksam sol ayagi ice bakiyor.nasil bir illettir anlamadimki? olum bi kere cok mantiksiz cok sacma cok insani dusundukce sinir eden bisey bu.bu cocuklar sonra buyuyunce napti bilmiyorum ama dedigim gibi modaydi sanirim.bi tane bile yetiskin insanda gormedim bunu.

2-) zayiflik.

yani benim tahminim bacaklarin ister kas ister yag olsun kalinlastikca birbirine yaklasacaktir ki mantikende oyledir zaten yoksa kilo alsan bacaklarin sisse ama arasi yine acik kalsa penguen gibi yurursun.gozunde canlandir bi?etrafimizda hic penguen olmadigina gore?bacak antremanlarina onem ver derim.

3. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynı sorundan bende de var bence zayıflıktan değil bacaklarım ince değil birleştirince ortada yinede boşluk kalıyor bence genetik bir sorun ama benim hoşuma gitmiyor :D

4. CaqaTaY Kaan

CaqaTaY Kaan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    :) özellikle kot pantolon giydiğinde çok belli ediyor açıkçası bundan çok rahatsız oluyorum söylenenlere göre ergenlik dönemindende kaynaklanıyomuş belki çıkınca düzelir ama benim için aynı şeyi söyleyemeyeceğim çünkü gerçekten baya boşluk var :D

Sayfayı Paylaş