Çalıştığım salondan memnun değilim fikir ve önerilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve LitmuS tarafından 18 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. LitmuS

LitmuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Isiniz
    Yer:
    Yasadiginiz yer
    Özet:
    Çalıştığım salondan memnun değilim izmirde önerebileceğiniz salon varmı?

Detay:

Çalıştığım salondan memnun değilim salon hocası ilgisiz yaklaşık 2 hafta kadardır salondayım yeniyim yeni olmamın getirdiği yanlışlar mutlakaki vardır bu yanlışlıkları gösterecek hareketlerin kaslara doğru yedirilmesini sağlayacak bir bilgi verilmiyor örneğin ben soruyorum şu ne işe yarıyor bunu ne için yapıyoruz gibi geçenlerde bisikleti sordum neden yapıyorum diye kalça kasları için iyidir dedi geçiştirdi ben kalça çalıştırmak istediğimi söylemedimki ayrıca kalça kaslarımda hiç bir şey hissetmiyorum muhtemelen yanlış yapıyorum yada yanlış bilgi verdi ondan sonrada kısa sohbetlerimizin bir tanesinde spor için salona gelinmesi gereksiz bence bayanların gelmesi normalde spor alanları kısıtlı erkekler için gereksiz gibi cümleler kullandı üstüne birde beni tembihledi salonda kimseye böyle söylediğimi söyleme diye duh aşırı derecede azimliyim(heves demiyorum) sporu seviyorum ama bulunduğum ortam beni soğutuyor izmirde önerebileceğiniz salon varmı varsa nerede ve ismi nedir.

2. LitmuS

LitmuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Isiniz
    Yer:
    Yasadiginiz yer
  3. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Bu postu okuyan herkesin İzmir'de oturduğunu mu düşünüyorsun?

LitmuS bunu beğendi.
  4. LitmuS

LitmuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Isiniz
    Yer:
    Yasadiginiz yer
    hayır tecrübelerinize dayanarak detayla ilgili bir yorum beklerdim :)

5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ilgi olmayan yerde başarı olmaz . ilgi olmayan yerde bilgilenemezsinde bazı hocalar gerçekten çok ilgisiz salonlarda 2 sene çalışmışlıgı olan ve çoğu hareketleri yanlış yapan insanlar tanıyorum onların suçu nedir? herkese yardımcı olabilmekte zor sonuçta bende oraya antrenmana gidiyorum ve çalışmamı yapıp evee gidiyorum.ama yanımda yanlış çalışan bir insan görüncede çalışmamı bırakıp ona yardım etmeye kendimi mecburmuşum gibi hissediyorum. hocalar salonunda ki bütün sporculardan sorumludurlar. ve öğretici bilgilendirici olmalıdırlar.bunların olmadıgı bir salonda zaman kaybı yaşıyorsunuzudur.
    ben ilk spora başladıgım salonda çok şey ögrendim sonra evime uzak kaldıgı için ayrılmak zorunda kaldım. ve eve yakın bir salonda çalışmalarıma başladım bi çok konuda bilgili oldugum için pek yardıma ihtiyacım yoktu . ama herkes benim gibi degil. hoca benle hiç ilgilenmesede olurdu. fakatt salonda bazı bilgi yetersizligi olan insanlara yardım konusunda eksik kaldıgını gördügüm için ayrıldım...

LitmuS bunu beğendi.
  6. LitmuS

LitmuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Isiniz
    Yer:
    Yasadiginiz yer
    güncel .......

7. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    "Kötü ev sahibi insanı mal sahibi yaparmış", kötü salon Hocası da insanı bilgi sahibi yapar. Spora başladıktan bir süre sonra birçok kişi hocasının bilgisinden, ilgisinden memnun kalmadığı için aslında en iyi şeyin kendisinin bilgili olması olduğunun farkına varır. Bu forumun da en büyük varoluş nedenlerinden biri de budur "bilggiyi paylaşmak"... Çok özel insanlarla karşılaşmadıkça sana her an beklediğin ilgiyi, desteği verecek bir hoca bulunabileceğini zannetmiyorum. Sonuçta bu iş bireysel birşey... Herşey vücudunu iyi tanımana bağlı, eğer programına uygun aletlere sahipse, orada rahatça, düşündüğün programa göre çalışabileceğini düşünüyorsan her salon uygundur.

LitmuS bunu beğendi.
  8. LitmuS

LitmuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Isiniz
    Yer:
    Yasadiginiz yer
    galois91 bütün mesajınıza katılıyorum hocam aynende öyle oldu. bu salonda 2 ay daha sözleşmem var daha sonra farklı bir salona geçeceğim bir kere uyuz oldum içime sinmiyor bulunduğum yer ilk sakatlığımıda yaşadım 1 haftadır gitmiyorum gidemiyorum daha doğrusu sağolsunlar bir program çıkarttılar 3. seti yapmaya halim kalmayacak kadar 2. sette pertim çıkıyor zaten

9. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    aynı sorun bende de var, bizim hocanın da ilgisi sadece iadat günü geldiğinde para istemekten ibaret :D
    iki ayda bir program yazmakla ilgilenmek olmaz ki , adam programı yazmadan önce bir bakar vücuda neresi eksik diye ona göre çıkartır , bu ezbere ajandadan dayıyor programı gidiyor ...
    ne yalan söyleyim forumda salondan ve hocadan çok çok daha bilgi öğrendim , gelişimimde salondan ve hocadan çok forumun katkısı vardır..

Sayfayı Paylaş