Çalışmama yorum yapabilecek var mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve byserhatt tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byserhatt

byserhatt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bana verilen programda 2 ayrı bölüme ayrılmış egzersizler. Hemen açıklayayım.

1.Grup Egzersiz Programı için çalıştırılan yerler :

*13 egzersiz var. Sırt kasları , bel kasları , mekik hareketleri 2 tane ayrı olarak yarım ve kırık mekik 30 ar tane 3 set , barfiks ( omuz için), bacak kasları leg extension ve leg curll , arkakol egzersizleri

2.Grup Egzersiz Programı : 8 adet egzersiz var.

* Karın hareketleri ( mekik yani ) , belin yan kısmı için egzersiz , omuz egzersizleri , trapez , bacak egzersizi leg press , pazu ( bicep ) için ağırlık egzersizleri .

Şu açıklamayı da ekleyeyim . Diyelim ki programa yeni başladım. İşleyişi şöyle. Pazartesi 1.grup egzersizleri yapılacak. 1 gün mola diğer gün 2. grup egzersizler. Durum bu . Birinde 13 , diğerine 8 egzersiz bulunuyor. Yorum almak istiyorum.

177 cm boy - 71 kg %17 vücut yağ oranı 1 mayıstan itibaren çalışmaktayım.

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Omuz egzersizleri,arka kol egzersizleri dediklerinin hangileri olduklarını yazarsan daha rahat görüş alabilirsin :) Birkaç hafta bu programı uygularsın büyük ihtimalle alışma sürecinde,daha sonra bölgelere göre daha detaylı şekillenecektir.

Sayfayı Paylaş