Çalışmam, program, beslenme durumum hakkında sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bandiera tarafından 10 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bandiera

bandiera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Bir haftadır düzenli olarak spor yapıyorum. 1.84 boyum, 94 kilom var.

Cardio: 30 DK koşu bandı (her 5 dakikada bir koşu, diğer zamanlar hızlı yürüyüş)
    20 dakika dikey bisiklet
    20 dakika yatay bisiklet
    10 dakika adını bilmediğim fakat ayakta ve iki el ile tutuş yaparak hızlı yürüyüş yapıyorum.

Vücut geliştirme: Bir gün tam bunu yapıyorum, diğer gün ise 10'ar dakika yapıp vücut geliştirme bölümüne geçiyorum. Vucüt geliştirme konusunda ise yavaş bir şekilde hareketleri yedirerek yapıyorum.

Beslenme: Kesinlikle ağzıma ekmek, tuz, şeker, un sürmüyorum. Sabah bir kalıp peynir, 5-6 zeytin, 3-4 ufak domates Öğlen: Izgara Tavuk Akşam: Tonbalıklı salata yiyorum. Bir haftadır bunu uyguluyorum.

Sormak istediğim sorular şu
    1- Bu çalışma düzeyinde devam etmeli miyim?
    2- Daha önce bir kaç vitamin almıştım. Doğal gelişime zarar vermeyen vitamin vs. ne almalıyım? (Bir liste olarak söyleyebilirseniz)
    3- L-carnitin almam yağ yakım süreci mi hızlandırır mı (Daha önce kullandım fakat idrarımın yeşilleşmesi nedeniyle korktum ve bıraktım)

Kolay gelsin.

Son düzenleme: 10 Nisan 2013
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    amacın yağ yakım kaslarınında görünmesi şişmesi ise önce kardiyo ağırlıklı başla zamanla kilo verdikçe bb ağırlıklı devam edersin
    ama birden kilo verme yavaş yavaş kilo ver yoksa sarkmalar kaçınılmaz olur
    vitamin olarakta taze sıkılmış meyve sularını tercih et
    bol sebze ve biraz yağszı et yiyebilirsin

Sayfayı Paylaş