Çalışma Sıklığı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve watch4em tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. watch4em

watch4em Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Foruma daha yeni katıldım çok yararlı gerçekten yardımcı olan ve herkez bilgili.Konuya gireyim.
    1.Gün:Göğüs-Ön kol
    2.Gün:Omuz-Arka Kol
    3.Gün:Kanat-Bacak
    programım böyle.3. Gün bitince tekrar başa dönüyorum yani bu programı haftada 2 kez uyguluyorum sizce aralarda 1 gün dinleneyimmi yoksa programı haftada ikikez uygulamaya devam edeyimmi sizce daha fazla verim alabilirim.

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Ne kadar süredir bu sporla ilgileniyorsunuz ? Haftada 2 kez bu programı uygulamak, yani 6 gün antrenman yapmak ciddi beslenme ve dinlenme düzeni gerektirir.

StormBlast ve oğuzhan1909 bunu beğendi.
  3. watch4em

watch4em Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır yapıyorum bu sporu dinlenmede sıkıntı yok akşamları aynı saat ve sabahları aynı saat yani normal 8 saat uyku. Beslenme olarakta spordan sonra besleniyorum.

4. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Bende ayni antreman programini uyguluyorum fakat salonda haftada 4 gun hakkim var bay bayan ayri oldugu icin bende 4.gun herhafta birini fazladan calisiyorum sirayla supplement kullanmaktayim ve gerekli sekilde beslenme ve dinlenmem var sorun teskil edermi 5 aylik sporcuyum ?
    Lethe ayrica fullbody hakkindaki goruslerini merak ediyorum deneyimli biri olarak bizim gibi yeni baslayanlar icin ne derecede verimli bilgin varsa ogrenmek isterim iyi forumlar

5. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Haftada 6 gün çok fazla bu süreye göre. Haftada 3 veya 4 gün yeterli olacaktır. Bu sayı zamanla 5-6'ya çıkabilir fakat uzun bir spor geçmişi olsa da 6 güne çoğu kişi çıkmıyor.

4 gün bence gayet uygun, beslenme ve dinlenme düzeni de oturduğu için ideal.

Full body antrenman sistemini tatile çıkmadan önce uyguladım genellikle, uzun süreli olarak uygulamadım daha önce. Vücudu şaşırtmak adına iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum, sağladığı kas şişkinliği de cabası.

6. watch4em

watch4em Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımınız için teşekkürler.o zaman çalıştımmı ağır çalışayım ama çok dinleneyim.1 .gun goğus sonra dinlen 2 gun ne varsa yapıp 1 gun dinlenmek en iyisi o zaman.

Sayfayı Paylaş