Çalışma Programım hakkında fikir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve slashrocks tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. slashrocks

slashrocks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar boyum 1.75 kilom 65...yaş 25..
    spora başlayalı 2 hafta oldu fakat herkes bambaşka bir çalışma programından bahsediyor..birinin sölediği aleti diğer bir hoca kesinlikle yapma diyor..öncelikle amacım kilo almak ama yağ olarak değil bunları kas olarak almak..düzenli spora gidiyorum aksatmadan yediklerime daha çok dikkat eder oldum..iştahım açıldı...ultimate prostar whey protein kullanıyorum aynı zamanda...ilk hafta gainer önerdi hoca ve başlarken 61 kiloyken şuan 65 e çıktım fakat 2. hafta birincilikleri olan başka bir hoca whey protein ve glutamin önerdi..
    açıkcası ne yapmam gerek tam bilemiyorum..antreman programım yetermi kestiremiyorum
    uyguladğımı program:

bench press
    neck pull down
    military press
    barbell curl
    bar french press
    wrist curl
    squads
    leg curl
    calf
    crunch ve bunların hepsi 3 set 8 defa

eklemem ya da çıkarmam gereken aletler varmıdır..çünkü kollarım dışında pek bi yerlerimin çalıştığını hissetmiyorum..gerçi ilk hafta tamamen hamlamıştım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:49 ----------

arkadaşlar ayrıca metabolizma hızım inanılmaz hızlı..doktorun söylediği 15 yaşında birinin hızında çalışıyor..bu da erkeklerde tavan yaptığı yaştır..o yüzden yıllardır çok yememe rağmen alamıyorum kilo

2. slashrocks

slashrocks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar??

3. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yaş ve boy bendede aynı ama benim kilom 74 bende kilo vermeye çalışıyorum. bence almasan daha iyi kilonuygun görünüyor. ayrıca işin ilginci aynı programı bende kilo vermek için yapıyorum nasıl oluyor bu?

4. slashrocks

slashrocks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    normalde spor salonunun hocası klasik a1 body building programını yaptırdı ama diğer hafta özden özdoğan adlı hoca ki kendisi zamanın şampiyonlarından..o kendi verdi bu programı bana..sadece diğer aylar 8 yerine 12 yap dedi o kadar..kollarımdaki farkı kısa zamanda farkettim ama nedense göğüs ve sırtımın çalıştığını hissedemiyorum

Sayfayı Paylaş