Çalışma Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve meme1 tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. meme1

meme1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    S.a body ye baslıyalı 4ay oldu ölçülerim
    kilo 53 dü suan 63
    omuz 103 dü suan 120
    gogus 88 di suan 101
    kol 27 di suan 31
    bel 73
    boy 1.70

gayet güzel ölçü aldım beslenmem çok iyi amino asit falan hiç birşey kullanmıyorum tek sıkıntım bu ay ölçü alamadım hatta kilom 62 ye düşdü hocam dediki her anteramn sonudna mekık haraketlerını ypatıgın ıcın zayıfladın dedı

ben her antreman sonudna 3-4 mekık haraketı yapıyodum karın kasları ve adonısler cok ıyı oldu ama kılo kaybettım hocam normalde cekmemen lazım dedi ama bırakırsam karın kasları bozulur gider kaç gündür kafamda bi program düşünüyorum yardımcı olursanız teseşşür

body programım 3 gunluk 1.gün gogus ve kol 2.gün sırt ve arka kol 3. gün omuz ve bacak

karın kaslarım bozulmasın diye şöyle bi program dusundum
    pazartesi 1. gün
    salı 2.gün
    çarşamba TATİL
    perşembe 3.gün
    cuma KARIN KASLARI 5 HARAKET
    cumartesi TATİL
    pazar TATİL

size haftada 1gun karın kası calıscam gene hacım kaybedermıyim yoksa hacim donemınde böyle gayet iyimi yardımcı olursanız cok tesekkur

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Bende hacim dönemindeyim her gün 8 dakika yapyrum karın egzersizi mi ve iyi verim aldım ama önmli olan beslenme ve antremanı düzenli yapmak yemene dikkat et düzenli ve kaliteli ye kilo alırsın

3. meme1

meme1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benımde her spor sonudna 5-10dk suruyor ama ustte dedıgım gıbı haftada 1gun sıkıbı sekıdle yapsam hem kılo kaybetmem hemde guzel gelısır dimi ?

Sayfayı Paylaş