Çalışma programı hakkında sorum olucaktı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve enya tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba :) Uzun süredir forumda yoktum. İsterseniz hemen konuya geleyim. Önceki açtığım konulardada çoğu kişi ev yerine salonda çalışmam konusunda beni bilgilendirmişlerdi. Basketbola ara verip body e salonuna başlamaya karar verdim. Akrabımızın yakınlarda ortak olduğu salona gidiyorum şuan. 5-6 gün oldu.. Neyse işte akrabam o salona ortak 3 kişiler. Başlamaya karar verdim ilk gittiğim gün ortaklardan biri ilgilendi benle ilk gün diye fazla ağır çalışmadım. Ondan sonraki günler hep akrabam ilgilendi benle ama akrabamın body hakkında bilgisi çok az diğer 2 kişi daha bilgili zaten vücutlarındanda belli oluyo :D İşte akrabam bana her gün aynı hareketleri yaptırıyo sorduğumda ise ilk ay hep bunları yapman gerekiyo diyo. Yaptıklarımı yazayım isterseniz:

Mekik 3x20
    Bi tane hareket vardı göğüsü çalıştırıyodu oturma sehpası var kollar yana açık öne doğru ittiriyoduk ismini unuttum şimdi oda 3x10
    Butter fly 3x10
    Wide grip lat pulldown 3x10
    Front lat pull down 3x10
    Seated (Cable) Row 3x10
    Lateral 3x10
    Dumbbell Curls 3x10
    Triceps Pushdowns 3x10

her gün bunları yapıyorum bunlar böyle ayrılması gerekmiyomu pazartesi salı çarşamba yani her gün farklı bişey yapmam gerekmiyomu ?

bide bazılarının setleri arttı bugün daha başlayalı 5-6 gün oldu

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Forumdaki yeni başlayanlar için program adında başlıklar var onların birini uygula içine sinmediyse yada salondaki kaslı birinin git yanına sohbet et sonra al ondan bir program onu uygula :) Bunlarıda hergün yapmak ilk 5 gün için çok ağır gelmedimi sana :) tabii basketbol oynadığını unutmamak lazım :)

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    daha öncede evde 3 kg luk dambıllar ile çalışma yapmıştım 2-3 ay kollar filan şişik basket sayesinde yağlardan filanda kurtulmuştum ondan ağır gelmedi :) ama program saçma geldi bana

4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bana verselerdi çalışmazdım öle diyim sana kendin yarat programı veya flexor'un programlarına bak.

5. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    neden çalışmazdın ?

6. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Program yok yani düzen

7. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ilk 1 ay bunları yapıcakmışım sonra program hazırlıcakmış bana öyle dedi yani

Sayfayı Paylaş