Çalışma istasyonu hakkında....

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve istavrit tarafından 28 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. istavrit

istavrit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar,vücut çalışmayı seven biri olarak askerden sonra 3 ay boyunca salona gittim ve gerçekten bu işi severek yaptığım için iyi sonuçlar elde ettim.
    Arkadaş grubu ve iş çıkışı saatleri gibi problemler olduğu için oradaki tecrübelerimle mekik sehpası,ayarlı dumbell ve uzun bar ile devam etmeye başladım fakat eksikler olduğunu gözlemledim ve ağırlık istasyonu alıp kendime göre bir program yapmaya karar verdim.

Sizden istediğim iyi bir çalışma istasyonu

İstasyon ile çalışan ve gerçekten bu işi hakkıyla yapan kişilerden öneri bekliyorum

Yanlış bir ürüne para harcamak istemiyorum bu yüzden sizle paylaşmak istedim.

:)

2. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bence alma senin eve sığacak türden ürünleri ara sıra büyük hipermarketlerde görüyor ve deniyorum aldığım sonuıçlar pek iç açıcı değil hareketlerin başlangıç ve bitiş noktaları yetersiz koltuğun önünde bir demir var biraz dikkatsiz otursan hayatına kast edecek

Eğer illa alıcam diyorsan şimdiye kadar ki salon tecrübelerime dayanarak sana iki marka öneririm nautilus ve diesel ama bunların salon tipi ürünlerine vereceğin para bir salona vereceğin 15 yıllık paraya falan eşit olur ama ev ürünlerini bilmiyorum

3. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    15 yıllık değil de iyi bir salonun bir yıllık aylığına denk gelecek ev için mükemmel bir istasyon önerebilirim:

http://www.e-finspor.com/marcy-smith-machine-sm-6200

Bütçen müsaitse ve koyacak yerin varsa düşünmeden alıp her hareketi hakkıyla yapabileceğin bir alet.

4. istavrit

istavrit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorum yazıyorum moderatör inceledikten sonra eklenecektir diyor ama yok.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:22 ----------

Resim koyduğum zaman olmuyor neden olduğunu anlayamadım

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim

Yerle ilgili bir sıkıntım yok ve eksik kalan hareketleri tamamlamak istiyorum

Ben daha çok makinayı kullanan arkadaşlar dan yorum bekliyorum

Size de tekrar teşekkür ediyorum.

Son düzenleme: 29 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş