Çalışma istasyonu aldım ve de yeni başlıyorum, AĞRI'dayım:(:

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yanilsama tarafından 13 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yanilsama

yanilsama Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Voit Vt 1000 Marka çalışma istasyonu aldım ve de yeni başlıyorum.Ağrı'da öğretmenim. Burada spor salonu yok, bilgi alabileceğim tek kaynak sizlersiniz. 185 boy 75 kg ve de şimdiye kadar hayatımda hiç mi hiç çalışmadım. Çok güçsüzüm desem yeridir. Acaba bu Çalışma Merkezi ihtiyaçlarıma ne kadar cevap verir? Bu arada üründe toplam 25 değişik hareket yapabileceğim belirtiliyor, yeterli mi?Resimlerimi göndericem şimdilik foto çekme imkanım yok.?Ayrıca aldığım aletin linki de burada? BURADA REKLAM AMACI OLMAMAKLA BİRLİKTE!!! Sadece ürünün benim için ne kadar yeterli olduğu hakkında yorum yapmanız amacıyla bir fotosunu vericem, oradan bakarsanız daha sağlıklı olur kanısındayım...Herkese Teşekkürler şimdiden...
    Bu arada kilom yeterli mi arkadaşlar, ya da kilo almak için protein tozu vb. kullanmalı mıyım:(:( :( :(

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    6 ay boyunca hiç bir supplement kullamanıza gerek yok. Ayarlanabilir bir çift dumbell almanızı oneririm

3. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Re: Çalışma istasyonu aldım ve de yeni başlıyorum, AĞRI'dayı

Kilon normal yani uygun arkadaşında dediği gibi 5-6 ay supplemente gerek yok yeterki seni onaracak beslenmeyi yeterli şekilde yap

4. yanilsama

yanilsama Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Temmuz ayında bomba gibi olmalıyım, anladınız siz:):)

Yterli zamanım var arkadaşlar, okulda 2 flsefe öğrtmeniyiz. Ve de haftada slı-çrşmba-prşembe okula gidiyorum. Aralıksız 4 gün boş yani... BU alet YETER li mi peki, net olarak hangi hareketleri yapıcam. Bu arada ağırlık kaldırmadan olur mu, şu yukarı doğru kaldır indir yapıyorlar ya:) YA bakın terimleri bile bilmiyorum o derece yeniyim ya:(:( Lütfen yardımm:(:( Bu arada yazan arkadaşlara da sonsuz teşekkürler ve saygılar...

5. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım özelden de irtibata gecip senle bildiklerimi paylaşıırm ama diyeceğim öncelikle şu forumu güzelce araştır her soruna cevap bulacaksındır..Her hareketin yapılış şekli isimleri de var iyi calışmalar...

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bir adet bench press sehpası
    2 adet ayarlı dumbell
    yeteri kadar flanş plaka
    1 adet atlama ipi (opsiyonel)

sonsuz adet motivasyon :D

bunlar yeterli olacaktır

7. nahutab

nahutab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duzgun calısma ile iyi işler yapılabilir bence bu makinada

8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bu çalışma istasyonu yetersiz bench press sehpasıda almalısın çok değil oda 250 ytl falan bar ağırlık ve ayarlı dumbella çalıştıramyacağın kas grubu yok bende öss sebebi ile evde çalışıyorum çokda iyi gelişiyorum

9. oric

oric Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Eşimin kardeşinde yukarıdaki aletten var ... Bench press hareketi bu makinada yapılıyor ama uzun boylu isen kollar neredeyse göbek hizasında kalıyor :( Ayrıca biceps çalıştırmak da çok zor. Ağırlıkları kaldırmana yarayan sistemdeki kablo da zırt pırt sıkışıyor.

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Şahsen benim kendi evim ve yeterli yerim olsaydı bu istasyon yerine;

1-İncline-normal-ayarlanabilir bench sehbası/yeterli ağırlık

2-Barfiks

3-Ayarlı 2 dumbbell

O evden adamın çıkası gelmezdi çalışmaktan :D

Ama bu istasyon da büyük oranda iş görür bence.Ev çalışmasını hayli hayli karşılar,alet problem yaratmadığı sürece..

11. yanilsama

yanilsama Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Teşekkürler cevap yazan herkese...

Teşekkürler cevap yazan herkese... şimdilik sadece bu istasyon var..:)

12. alçakçı

alçakçı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de bu aletten var acaba birisi bana yarım edebilir mi? mesala bi program çıkarabilirmi?
    kilo 75 boy 1,80 bench press sehbasıda alabilirm! yardm ederseniz çok sevinirim yaşım 17
    teşekkürler

13. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bu aletden bende de var kisa vadede iyi ama uzun vadede yetersiz. kendi sikintilarimi soyleyim incline veya decline bench press, pec dec fly yapamiyosun close grip bench press de yapamiosun.ozellike omuzlar icin dumbell sart cunku bu alet omuz icin yetersiz bench yerine plates topu alabilirsin incline ve decline olarak kullaniorm ben playes topunu ayrica decline olarak mekikde cekiliyo pates topuyla hemde 20 lira fiyati onun disinda cok saglam dayanikli bi alet hicbi sekilde yaglama bakim onarim yapmadim ve hala tas gibi kullaniorm

Sayfayı Paylaş