Çalışma İstasyonu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Soldier93 tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Beyler
    Voit VT-1100

Marka Çalışma İstasyonu Almayı Düşünüyorum [​IMG]
    25 değişik hareket yapma olanağı sağlar. 60 kg. Ağırlıklı

Ve 5kg 2 Dumbell Var Plastik Beyler Bu İstasyonu Alsam Devasa Olabilirmiyim Yada Gerçekden SÜper Bir Vucuda Sahip Olabilirmiyim Bu Ve Bunun Gibi Çalışma İstasyonları Hakkında Bilgi Verirmisiniz

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    nir çok hareket için ideal bir alet ancak bütün hepsi için değil... bench press, incline press vb. hareketler için bu alet yeterli olmayacaktır... kanat, bacak, kol için uygun bir alet...

3. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Bench Ve incline Bendeki Dumnellarla Yapsam :) bide Sırt Gelişirmi Bu istasyonda Son Olarak Önerin Nedir Almalımıyım :)

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    sırt gelişmes olur mu hiç, en tepedeki uzun kırmızı çubuk sırt haretekleri için... eğer imkanın varsa seni çok kasmayacaksa alabilirsin... ben evde çalışıyorum, böyle bir alete sahip olmak isterim doğrusu ancak şu anda imkanlar yeterli değil...

dumbell ile bench çalışarak devasa olmayı mı bekliyorsun??? mümkün değil... 5-10 kg. lık dumbell ile göğüs geliştiremezsin...

5. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Çimento Alıp Dökerim :D 2 Tenekeye :D

6. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    o kadar parayı buna veriyorsun, bi barla bi kaç plaka da alabilirsin herhalde :D çimentoyla uğraşmaktansa :)

7. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı

Babamı Kandıramadım Bİ :D Boks Torbası Alalım diyo :D Çocukken Çok İsdemiş O Boks Torbaı Babasının Durumu Yokmuş :D Bilmiyom Walla Bir Diyom Salona Gideyim Bir Dİyom Eve Kurayım Salonumu :D En Mantıklı Salon Geldi :D

8. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yapabileceğin hareketler bir yana, evde konsantre olmanın çok zor olduğunu düşünüyorum. Hele ki yeni başlayan ya da çok uzun olmayan bir vg maceran varsa. Ciddi ciddi salona gitmeyi düşün.

9. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    yeterki istek olsun evde de çok iyi çalışılıyor... illa salon olması gerekmez, ancak varsa salon imkanı ben de salona git derim...

10. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Ya Aslında İmkan Var Ama UZakda Salon Araba Felanda Yok 18 Yaşında Başlarım Salona Diye Düşündüm Şimdi 15 im Bu 3 Yıl İçinde Evde Çalışacam Beslenme Felanda Günlük Beslendiğim Gİbi İşde :)

Not: Aycan KArdş Bana Program Çıkartamazmıyız Beslenme ve Anteman Düzenli Yapmak İsdiyom Bu İşi :) Saygılar Bide Supplement Protein Tozu Felan Kullanmadan Hayvan Gibi Olunmazmı Yani Frank Mcgrath Gibi.

Ben Yüzde Yüz Doğal Hayvan Kası Yapmak İsdiyom :D Besinlerden Karşılayabilirmiyim Acaba :D

Son düzenleme: 25 Nisan 2009
  11. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Dumbell ile o kadar yüksek kiloları kavrayamazsın. Bench Press'te bastığın ağırlığı(Maksimum kaldıracağın ağırlığı) Dumbell Bench ile bas, bu istasyon benden sana hediye olsun :D

12. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Yani İstasyonu Almak Mantıksız Değilmi ANladıgım Kadarıyla BUnu Diyorsun :D

13. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    İstasyon alır mısın, bilemem ama Bench Sehpası olmadan evde Body olmaz benim fikrime göre. Marcy MWB 544 kullanıyorum ben, gayet de memnunum. Dumbell ve Bar setlerim de mevcut ve de ekstra plakalarım. Ha param olsa istasyon da alırdım, orası ayrı. Gel de gör ki öğrenci adamım :)

14. meymet

meymet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evde çalışma istasyonu almak cesaret isteyen iş, açıkcası spor salonuna gidip orada çalışmak ayrı bir atmosfer imkanım doğrultusunda uygun gördüğüm linkteki çalışma istasyonunu satın almıştım ama bunun yeterli olmayacağını bildiğim için dumbell, bar, z bar da satın aldım. Tabi sadece bunlarla bitmiyor, bench sehpasıda lazım. Evde spor olmaz diye birşey yok çevrenizde sizin gibi bu işe meraklı illaki biri mevcuttur ve en az sizin kadar hırslıysa bu iş için birbirinizi gaza getirerek oldukça iyi iş çıkartılabilir. Belki Ronnie COLEMAN kadar olamazsınız ama fit bir vücuda sahip olursunuz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evimdeki-spor-salonum-t18602.html

15. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı

Yani Salona Gideb Bir İnsan Coleman Olur Evde Çalışan Bir Adam Coleman Olmamazmı :D Ben Coleman Gibi Olmak İstiyorum Ne Yapmam LAzım weightlifter

16. meymet

meymet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Profesyonel biri değilim bu yüzden vereceğim cevap bilgim sınırları içerisinde olacaktır ve soruna verebileceğim cevap şu olur. Evini spor salonuna çevirip yanına seçeceğin partnerinin bu işi iyi biliyor olması gerekir. Her spor salonuna gidende Ronnie COLEMAN olamaz.(Ronnie COLEMAN sadece örnektir.) Sadece azim, istek, güç ve imkanlarla alakalıdır diye düşünüyorum.

17. semto_lopez

semto_lopez Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    o adamalr steroid fln kullanıyolar ronnie coleman gibi olamazsın tabi ama bi justin timberlake olabilirsin gerçekten istiyosan :D

18. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Ben Ronni Olmak İsdiyom Ve Bu İş Steroidsiz Yapılacagına İnanıyorum :D 50 yaşına Gelince Kullanırım Belki :D Ama Yinede Söylüyeyim Bence Steroitsiz Hayvan Gibi Olunur

19. pssakal

pssakal Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    birkaç ay önce aynı ürünü satın almayı düşündüm ve kısa bi araştırmadan sonra 450 tl ye aynı işlevlere sahip başka bi markanın (ismini yazmam sorun olabilir diye düşündüm) ürününü satın aldım, şimdilik üründen memnunum fakat birkaç arkadaşın da belirttiği gibi bazı hareketleri yapma imkanı olmuyo işlevsel bir sehpa ve güzel bi ağırlık takımı daha uygun ve daha az yer kaplar ( istasyon tüm odamı kapladı) diye düşünüyorum..

Sonradan fark ettim sende yazmışsın ürünün markasını, bende söyliyim sakıncası yoktur sanırım adler 9020 kullandığım ürün..

Son düzenleme: 3 Mayıs 2009

Sayfayı Paylaş