Çalışma İstasyonları Hakkında Soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onder1 tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onder1

onder1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

1.yukarda gördügünüz pulldown nasıl kullanılıyor spor salonlarındaki biraz daha farklı gibi geldi
    2. bir diger sorunumda benim oraya nasıl yetişecegimdir çok yukarda degilmi ?
    yoksa ayarlanabiliyormu
    3.siz alacak olsanız bu markaya veya hangi markayı önerirsiniz
    4.çalışma istasyonların iyisi kötüsü olurmu örnek kolların kelebekte çalışacagım yerlerin sıgmaması gibi bir ihtimal varmı
    fiyat ucuz olursa sevinirim

Son düzenleme: 6 Temmuz 2012
  2. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    spor salonlarında olanlardan bi farkı yok , kancasından çıkarıp normal pulldown hareketini uyguluyosun , kancasına takılı oldugu için sana görüntüsü farklı gelmiş olabilir , çok yukarda oldugunu zannetmem hatta bu tür aletlerde pulldown için yeterli hareket mesafesini vermez , benim test ettigim ev için yapılmış cihazların neredeyse tamamı böyleydi , vucut geliştirme için böyle bi cihaz tavsiye etmem ama para sıkıntı degilse body solidin ürünlerine bakılabilir , eger amaç vucut geliştirmesyse ayarlanabilir bench sehbası , dumbell barı , uzun bar ve yeterince plaka almak daha mantıklı , son soruna gelince herşeyin iyisi kötüsü olur eger illaki ben bu tarz çalışma istasyonu alacagım diyorsan büyük spor magazalarında test edip alabilirsin , kolay gelsin........

3. onder1

onder1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    2 adet dambıll ilede aynı hareketler yapılır ve aynı etkiyi verirmi demek istiyorsunuz ?

4. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    sadece 2 dumbella degil şu yazdıklarımla:ayarlanabilir bench sehbası , dumbell barı , uzun bar ve yeterince plaka

eger amaç vucut geliştirmeyle ilgilenmekse bu yazdıgım aletlerle daha ileri seviyede antreman yapılabilir

Sayfayı Paylaş