Çabuk kesilme yardım lütfen...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mortal tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mortal

Mortal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vücüt geliştirmeye başlıyalı yaklaşık 6 ay oldu benimle beraber çalışan bi arkadaşım daha var beraber başladık.Benim sorunum antremanlarda arkaşımdan daha ağır çalışırken antremanın sonlarına geldiğmizde ise ben 10 kilo ağırlığı bile kaldıramaz oluyorum nedeni nedir acaba ? Şimdiden teşekkürler...

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İdman sonunda vücut enerjin tükenmiş oluyor ve limitlerinin sonuna geliyorsun. Ağır bir idman yaptıktan sonra böyle şeyler olabilir. Özellikle spora yeni başlıyan kişilerin güç ve kondisyonları idmanı bitirmeye yetmiyebiliyor. Fakat düşük yoğunluklu idmanlarda da böyle durumlar oluşuyorsa beslenme ve dinlenmeni gözden geçirmelisin.

Son düzenleme: 20 Haziran 2012
    FedoR ve Mortal bunu beğendi.
  3. Mortal

Mortal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    6 ay olmasına rağmen hiç bir supplement kullanmadım doğal olarak protein alıyorum fakat bu aşamada yetersiz olduğunu düşünmeye başladım

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  5. Mortal

Mortal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Ön gördüğüm veya düzenli olarak kullandığım bi beslenme programı yok fakat protein alabiliceğim gıdalar tüketmeye dikkat ediyorum (kırmızı et , tavuk , balık , yumurta vs... ). Miktarı yeterlimi bilmiyorum ama her gün protein almaya çalışıyorum

Sayfayı Paylaş