Çağatay Ulusoy- Demek bu kaslar o yüzden çıkmış!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coentrao tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    Arkadaşlar bugün sosyal ağlarda gezinirken sayfalarda bu yazıya rastladım ve üzüntüyle bir yandan da şaşkınlıkla okudum desem tam oturur heralde.Çağatay Ulusoyun yaptığı vücudu iğneler ilaçlar vs. ile yaptığını ve sanki hiç emek olmadan da o şekilde yapılabildiğini ima edercesine yazmışlar.demek bu kaslar o yüzden iğne yüzünden falan şeklinde.forumdaki bu steroidle bende yaparım diyen arkadaşlara bunları nerden kafanıza sokuyolar diyoruz işte bu şekilde.altına bide Kıvanç Tatlıtuğ ise sadece spor yaparak baklavalı bir vücuda kavuşmuştu. diye bir söz daha eklemişlerki ağlar mısın güler misin :(

caga bunu beğendi.
  2. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    ikiside artis imkanları sınırsız gii bişey :D ama iğnelerle yaptılar demek olmaz adamlar tabikide emek harcıyo ama basının mallığı cok abartıyolar bişeyi yada yanlış aktarıyolar bak mesela biz burda bu haberi konuşuyoruz adamlar amacına ulaştı onların amacı değişik haber yapıpı konuşulmak(iyi yada kötü) reklamlarını yapmak

3. brhmcr

brhmcr Guest

Bir alt yapı olmadan 2 ayda 1 milyon tan eiğne vurulsanız o hale gelemezsiniz, ahım şahım eğil ama bir altyapı mevcut.

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    altyapıyla alakası yok, çağatayın düz bi vücudu vardı altyapısı olduğunu sanmıyorum vücut geliştirme ile ilgili. haber şu. kıvanç sporla six pack yapmış çağatay ulusoyda steroidlerle spor yapmadan kas yapmış kısa zamanda.

her zamanki gibi medya abartması. bilmeyen arkadaşlarda hipertrofisiz kas yapıcağını sanıyor tabi.

Scoobz ve (silinen üye bunu beğendi.
  5. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    aynen öyle öte yandan çağatay veya kıvançın ötesinde o iğneyi bastığın an kaslanıyosun gibi bir görüntü oluşuyor halkın bilmeyen insanların gözünde sonra da iğneyle herkes yapar , vücutta ne var 2 ay gideyim tamam gibi muhabbetler..

haber kaynağını eklemeyi unutmuşum özür dilerim
    http://blogsuzum.com/15970/demek-bu-kaslar-o-yuzden-cikmis.html

6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Kesinlikle katılıyorum.Bir magazin programında kıvanç ın günde 10 saat agırlık çalıştıgını söylenmişti.

mma- bunu beğendi.
  7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    öyle birşeye sen inanmıyorsun değilmi? :)

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Çağatay Ulusoy'un ne kadar sürede vücut yaptığını bilmiyorum ama altyapısı yok zaten. Bu kadar kısa sürede bu vücudu yaptıysa steroid bariz var zaten. Tabi insanlar cahil bu konuda iğne basılır vücut şişer falan zannediyorlar illa emek vardır ama ilaçta var. Ama Kıvanç Tatlıtuğ altyapısı olmasına rağmen dizisinin ilk bölümlerinde en formda haliydi hatırlarsınız adonisler falan. Ama kolları yine hacimli ve dolu değildi yani kim yazdı bilmiyorum ama yanlış bir önerme yapılmamış Kıvanç Tatlıtuğ tamamen natural olarak yapmış orası net:) Çağatay Ulusoy bişeyler kullanmış bu vücut tipinden direkt anlaşılan bişey.

9. sipahitarık

sipahitarık Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    12
    Yer:
    İstanbul
    Magazin ve medya bir yere kadar asıl sorun halkımızın cahilliği.Yıl 2012 olmuş insanlar hala iki iğne ile vücut yapılacağını sanıyor.Bende bugün bir magazin sitesinde bu haberi okudum ve yorumlara baktım,bakmaz olaydım.Yaşlanınca o kaslar sarkacak diyen mi dersin ileride kısır kalcak diyen mi dersin bilmeden,araştırmadan yazmış millet.

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Çağatay Ulusoyu 2010dan beri tvde görüyorum adam 2 yıldır kaslı bu sene zaten sokaktada görmüştüm iyi bir vücudu var artık steroid kullandı mı kullanmadı mı bilemem ama iki iğne basınca hiç emek harcamadan bu işlerin olacağını sanan insan sayısı çok hatta bırak Çağatayı iki iğne bassam 1 ayda Arnold gibi olurum diyenlerin yorumlarını bile okudum internette magazinciler zaten vgcileri fitnessçıları sevmez bu işlerden anlamazlar say desen bu haberleri yapan yazarlaaı 5 tane bodyci sayamazlar süper seti bile bilmezler ancak gelişi güzel yazarlar alıştık artık[​IMG]

Phil_Heath ve Coentrao bunu beğendi.
  11. Magorian

Magorian Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Çağatay Ulusoy best model birincisiydi zaten illa ki spor altyapısı var. Protein tozu ve gainer'a yüklenmekle pekala 2 ayda hacimlenebilir. İğne falan olduğunu sanmıyorum, öyle abartılı bir hacmi yok. Zaten 82 kilo civarı bir şeymiş 1.90 boyla.

Magazinciler sokaktakilerden fazla bir şey bilmediği için derler öyle :D

12. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    medya bu, her okuduğuna inanma =) steroid olsada olmasada adam elbet sporla uğraşmış emek vermiştir.

medyaya kalsa otururken steroid basanlar şişip kaslanıyor

13. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bi yüklen 2 ayda hic bişi olmaz güzel kardesim bosuna parana da yazık etme

dragox dogru söylüyor şöyle dogru kıvancın kollar dolu görünmüyordu bi doluluk yoktu naturel olabilirde.. olmayadabilirde bilemiyorum

ama bizim camia zaten cagatayın igne kullandıgını anlamayacak kadar saf degildir heralde adam kışın göbekli sarkık bi herifti...

14. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Steroidi vuran balon gibi şişmiyor sonuçta ;) bu araka konuyu ben açıcaktım sağolsun açmış arkadaş :)

15. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    kullanmış veya kullanmamış veya hangi amaçla kullandı acaba yani herkesin hedefleri de aynı olamayabilir.ahım şahım bi vücudu yok ama bu kadar boyda kas inşa etmek gerçekten zor yani öte yandan.asıl nokta steroidle çok kolay biyere geliniyor şeklinde gösterilmesi malesef değişceğede benzemiyor

16. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bu kimyasallar sihirli değnek zaten dokundurunca şişiyorsun.

Coentrao bunu beğendi.
  17. Magorian

Magorian Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Göbekli sarkık halini falan ben görmedim, dizisini falan da öyle oturup izlemişliğim yok. Ama arada gördüğüm kadarıyla zaten hep vücudu düzgündü.

Hacimlenmek derken de zaten Mr. Olympia olmasını kastetmedim. 2-3 ayda pekala 6-7 kilo alınıyor beslenmeye ve kilo aldırıcıya vs. yüklenerek. O da objektife yansıyan fark için yeterli oluyor. 82 kilo falanmış, öyle abartılı bir vücudu yok. Genetiği gayet düzgün, o açıdan avantajlı. Adam model zaten, bir kaç kilo kastan alsa şekil itibariyle onda, özellikle fotoğraflarda dağlar kadar fark eder.

Kaldı ki bu sporla ilgilenmeyenler protein tozları, aminoasitler, kilo aldırıcılar ve vitaminler de dahil her şeye "ilaç" diyor, öyle zannediyor :D Magazincilerin ilaç diye naklettiği de büyük ihtimal destek ürünlerdir.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2012
  18. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

yok dostum zaten olympia anlamadım ama 8 9 hafta gibi kısa bir sürede o kadar kilo alınıp simetrili büyülünebilirmi acaba onu dusunmustum....

19. Magorian

Magorian Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Zaten düzenli spor yapıyorduysa, beslenme programına yüklendiği takdirde olabilir. Yeni başlamış biri için tabii ki böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Aynı şekilde genetik şekli güzel olmayan veya bazal metabolizma hızı yavaş olan birinde de aynı etki olmaz kanımca. Çünkü çok fazla yağlanarak kilo alır. Bazı insanlarda da kasların şekli kendiliğinden düzgün olduğu için yaptığı her hamle sadece kas çizgilerini daha da belirginleştiriyor :D

Ama Ulusoy önceden spor yapıyor muydu -ki modellikten gelen ve sürekli göz önünde olan biri olarak ben yapıyor olduğunu varsayarak konuşmuştum-, birdenbire mi kilo alma meraklısı olup gereçekten steroid mi kullandı onu bilmem. Benim söylediğim istese ve zaten spor yapıyorsa kilosunda ve görüntüsünde 3 aşağı 5 yukarı doğal yoldan oynaması öyle abartılacak bir şey değil normalde.

Bir de o süre büyük ihtimalle "2 ay" da değildir adamı soyunuk yeni gördüler daha, büyük ihtimalle o yüzden sallıyorlar :D

Son düzenleme: 16 Ağustos 2012
  20. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    yok cidden 2 ayda ama bu cocuk yarışmadayken best model olayı yani o sürede de küre girmiş bir adam sonucta eski bi kas olayı var ortada 2 ayda hormonlar ve düzenli supplement , beslenme 3 lüsü ile cok daha ii olabilirdi bence

Sayfayı Paylaş