Çözmem gereken fakat ne yaparsam yapayım çözemediğim sorunum.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve leonheart16 tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. leonheart16

leonheart16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Benim aşırı derecede zayıflık sorunum var.16 Yaşındayım ve.kendimi bildim bileli zayifim. Sanırım genetik. Biliyorum bu konu üzerinde bir çok başlık açıldı. Kilo almam için düzenli olarak spor yapmam gerektiğini, dengeli beslenmek gerektiğini ve ek ürünler kullanmam gerektiğini de biliyorum. Fakat her body sporcusu gibi spor salonuna yazılmak, eve gerekli malzemeleri alıp çalışmak, ya da dengeli beslenmek gibi bir şansım yok. Şu an 16 yaşındayım. Ve ailem ben 7 yaşındayken boşandı. Bi annenin yanına bi babanın yanına derken surekli 2 şehir arasında en az 10 tane okul değiştirip durdum. Ve su anda annemin yanında kalıyorum. Ve işi icabı her ayda bir şehir değiştiriyoruz. Tabii bu arada otelde kalıyoruz. Bu yüzden okulu bıraktım mecburen. Otelde kaldığım için ne belirli bir spor salonuna yazılmak ne de dengeli beslenmek diye bir imkanım yok. Ama kilo almak istiyorum. Yani yüzüm aşırı derecede zayıf. Bileklerim incecik. Kaburga kemiklerin sayılıyor neredeyse ve ben yazın bu durumdan hiç hoşnut değilim. Boyum 1.74 kilom 43. Lütfen bana bir fikir veya öneri verin. Inanın fikre çok ihtiyacım var. Bu durumu kabullenmek istemiyorum. Amacım baklavalarım olsun sahilde yürürken.bütün kızlar bana baksın değil. Sadece ideal kiloma kavuşmak istiyorum.

2. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Madem dengeli beslenmek gibi bir şansın ypk bence ne bulursan ye yağlanmak gibi bir derdin olmasın önüne ne konursa daha fazlasını ye cips gibi aşırı yağlı abur cuburlardan uzak dur sadece ama otellerideki yemekleri bolca yiyebilirsin

leonheart16 bunu beğendi.
  3. leonheart16

leonheart16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler :) zaten yaglanmak gibi bir derdim yok acikcasi göbek bağlamaya pek niyetim yok :) tavsiyelerin için teşekkürler tekrar.

4. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    çok ye çok çalış.legenDary dediği gibi ne bulursan ye.evde şınav barfiks dips gibi hareketleri yapabilrsin forumda araştırarak bulabilirsin evde yapabileceğin hareketleri.sonra bu bi aylık sürede kendine kısa işler bulup para kazanma aylık salona gitme gibi imkanlarda yaratabilirsin.sen yeterki hayal et ve işe koyul

5. leonheart16

leonheart16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten saol ya bu vücuttan kurtulmak için yapmayacağım şey yok :) zaten küçüklüğümden beri mekik ve şınav çalışıyorum. Baklavalarim oldukça belirgin. Pazularimda öyle. Ama kim görse çalışmaktan değil. Zayifliktan çıkmış senin kasların diyor. E adamlarda haklı tâbi :) kuru bir vücutta her yerin kas olsa ne olur. Kilo da lâzım :) önerileriniz için teşekkürler. :)

6. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    benimkiler 3 yaşımda boşandılar 7 yaşımda barıştılar 9 yaşımda yine boşandılar :D annemde babamda hiçbir zaman yetişkin gibi davranamadılar , hala böyleler neyse:

benimde aynı sorunlarım var dünyadaki tek böyle insan değiliz. bencede önüne geleni ye fazla fast food olmadıktan sonra.

mekik , şınav , dips , barfiks çalış eğer imkanın yoksa zaten bu yaşlarda street workout ağırlıklı daha iyi bol bol ye zaten öyle hemen yağlanmazsın merak etme

7. wextor35

wextor35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    sen büyü sadece :)

8. leonheart16

leonheart16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimkilerde hiç bir zaman yetişkin gibi davranmadilar. Oturup konuşma diye bir şey yok :) ama bazı şeyleri kabullenip hayatımızı ona göre yoluna koymalıyız :)

Sayfayı Paylaş