Zyzz & Chestbrah: The Legacy Continues

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KidCudi tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KidCudi

KidCudi Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mars

- Zyzz'in yeni vidyosu yayınlandı.Peki bu vidyoda ne var ?
    Zyzz- the return of the KING
    Zyzz: The Aesthetics Strike Back
    Zyzz - The Legacy
    Zyzz - The Revolution
    Chestbrah & Zyzz: Aesthetics Never Die

Vidyolarından görülmemiş görüntüler, Zyzz'in kendi telefonundan çekmiş olduğu özel görüntüler, Zyzz'in şuana kadarki en ESTETİK görüntüleri, Zyzz'in öldüğü yer olan THAİLAND'de çekmiş olduğu görüntüler İLK DEFA bu vidyoda yayınlanlandı.Ayrıca Vidyo'nun %60'ı Zyzz'le ilgili, %40'ı da Jeff Seid ve Chestbrah'la ilgiliydi.

Bu vidyo yayınlanmadan önce Chestbrah, Zyzz : The Legacy vidyosundan dahi daha güzel olucak demişti ama o kadar da olmadı hatta beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ayrıca vidyo doyurucuda olmadı. 1-2 saniye Zyzz vidyosu koyup kesmiş Chestbrah. Keşke bu vidyo sadece Zyzz'le ilgili olsaydı Chestbrah ve Jeff Seid'le ilgili olmasaydı.:( Çok gereksizlerdi, çok gereksizdi. Bu vidyoda sevindiğim tek şey ise Zyzz'in Thailand görüntüleri oldu. Ölümünden 2 gün önceki fotoğrafı ve 3-4 gün önceki vidyolarını görmüş oldum. Hah bide Zyzz'in yaptırmış olduğu son dövmeyide görmüş oldum, ondan içim biraz rahat.:D Ayrıca farkettiğim bişey daha var Chestbrah vidyoya 2 tane 3-4 saniyelik Thailand görüntüleri koymuş ve yine önceki görüntüler gibi bu görüntüleride kesmiş. Anladığım kadarıyla ileride yeni bi Zyzz vidyosu gelebilir. Eee biliyosunuz artık Chestbrah fitness endüstrisine atıldı, kardeşi üzerinden prim yapıcak, ondan tabii ki de Zyzz vidyolarının hepsini yayınlamicak veya yarıda kesicek. Neyse başkada bişey demek istemiyorum.:(

*Evet arkadaşlar biliyosunuz bugün Zyzz'in ölüm yıldönümü...huzur içinde yat fitness'ta devrim yaratan büyük adam.<3
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ağustos 2015 ---
    http://i.hizliresim.com/3ajvlM.png

Evet arkadaşlar yukarda atmış olduğum link, Zyzz ölmeden 2 GÜN ÖNCE THAİLAND gezisi/tatilinde çekmiş olduğu görüntüdür, yani bu fotoğraf Zyzz'in son görüntüsü.:(

Son düzenleme: 5 Ağustos 2015
  2. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    şu ilk şarkı nasıl bir gaz verdi bana anlatamam her antrenmanda fix olucak artık

bu arada ilerde kesin gelicek videolar zaten devamlılık amacı var ama jeff seidin üstüne neden bu kadar gidildigini anlamadım yorumlara woooot yazmış ve herkes jeff pls go falan yazmış adama yorumu sildirmişler..

KidCudi bunu beğendi.
  3. KidCudi

KidCudi Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mars
    O bu değilde Zyzz'in bir sürü Thailand görüntüleri vardır buna eminim...Çünkü 15 temmuz 2011'de Thailand'a gitti 5 ağustos'ta da öldü maalesef.Vidyoda 1-2-3 ağustos'ta ki görüntüler vardı.

http://i.hizliresim.com/N4gOpO.png
    Zyzz bu fotoyu ölmeden 2 gün önce çekmiş.:( Altındaki şort ise Muay-Thai şortu.:D

emreozgun479 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş