ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aslında her insanın içinde zyzz var[​IMG] insan kaç yaşında olursa olsun içinden zyzz gibi davranmak gelirde işte millete şirin görünmek için ağır abi gibi takılmak moda olmuş sinir olurum öyle tiplere hiç gülmezler tersleyerek konuşurlar aşırı ciddilerdir bi laf söylersin tartışma çıkarmaya çalışırlar kendimden uzak tutarım öylelerini insan eğlenceyi sevmeli hayata gülümsemeli yeri gelince çılgınlıkta yapmalı yani 3.sınıf mafya filmlerindeki adamlar gibi takılmanın ne alemi var

muti5757, Please complete, pedro ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Yani sen şimdi Müslüman adlarının olabileceğine inanıyorsun. Bak Abdullah Hazreti Muhammed'in babasının adıdır. Günümüzde Allah'ın kulu anlamına gelmektedir. Fakat İslam Hazreti Muhammed zamanında ortaya çıkmıştır. Abdullah adı eski Arap inancından kalmadır. Arap Paganizm'i...

Bak bu aşağıdaki adlar Hristiyan ülkerinde Hristiyan inancına mensup insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bu arada tabii ki bir Arap ya da Yahudi çocuğuna Elizabet adını koymaz. Araplar çocuklarına Arapça, Yahudi ırkından olanlar ise (Musevil değil Yahudi) çocuklarına İbranice ad koyarlar.

Harun=Aaron

Yusuf=Joseph

Bünyamin=Benjamin

İbrahim=Abraham

Meryem=Mary

Rabia=Rebeca

Bu isimleri müslüman olmayan pek çok insan kullanmaktadır.

Aziz adında bir Hristiyan: http://en.wikipedia.org/wiki/Tariq_Aziz

Ayrıca Kılıçarslan, Selçuk Bey, Çağrı Bey, Alparslan, Orhan Bey gibi şahsiyetler islama büyük hizmetlerde bulunmuşlardır. Selçuklular ve Osmanlı'lar haçlılara kendilerini siper etmiştir. Canla başla mücadele etmişlerdir. Fakat buna rağmen hiçbir Arap Müslümanı (Türk olmayan müslümanlar) çocuğuna Alparslan, Çağrı, Tuğrul adı takmaz.

aa2a ve sthammer bunu beğendi.
  3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Konu saçma salak yerlere gidiyor...
    Bilmiyorum farkında mısın ama adamın soyadı Aziz adı değil.

4. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103

Alparslan,çağrı isimleri ile ilgili ne demek istedin anlamadım.

Ayrıyetten Tarık Aziz süryani değilmi

Danny Boy bunu beğendi.
  5. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    zyzz adı soyadı = aziz sergeyevich shavershian

aa2a bunu beğendi.
  6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ben bir şey anlamadım bölüme bakıyorum Uluslararası Vücut Geliştirme profosyonel bir şeyler bekliyorsun. açtım resim yok birkaç video izledim.. fitness vücudu olarak bile vasat bir apaçi? başkada yorum yapmaya gerek yok.

jkdo ve blackajan bunu beğendi.
  7. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    adam bıraz kopuk tamam ona bısey demıoruzda vucududa begenmedıysen bılemıorum yanı bence fıt vucut olarak uc noktalarda dıebılırım catır catr zaten tabı herkesın kafasında cızdıgı yapı farklıdır oda ayrı bı konu

aa2a ve selim4141 bunu beğendi.
  8. VücutcuÇocuk

VücutcuÇocuk Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Bu söze uymayan br sporcu idi.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Brah, mirin, fagot ifadelerini ingilizce'ye kazandirdigi icin tebrik mi edeyim? Adam agzi burnu oynayan, garip garip videolar ceken millete meydan okuyan, goya kendi dinini yaratan, sacma sapan bir adam. Sporcu bile degil parasini ozel partilerde striptizcilik ve partilerde host olarak kazanmis, steroid saticisi bir genc.

Aman ha biz Danny yi boyle seviyoruz.

10. rapist9

rapist9 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Zyzz

Kendisini bodyspace'ten bilirim, çok ilginç bir karakterdir(di) kendisi.

Başımdan geçen uzun bir sakatlık dönemi (18 ay kadar) sırasında hayatını kaybetmiş. O sıralar bu sporla ilgilenemedigimden ötürü ölümünü çok sonra öğrendim. Ölümü ile popüleritesi kat kat artmış tabikide.

Ama bu adam bana birşeyi öğretti, hayat aslında kısa degil herşey için vakit var, önemli olan bu vakti iyi değerlendirebilmek. (hemen saldırıya geçen olmasın, ayarında değerlendirmek lazım tabikide :)

aa2a ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. Ali_ZG

Ali_ZG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Azizin babasi iranliydi.

Soyadi Shavershian farscadir, adi zaten farsca.

Neden musluman degil derseniz rusyada dogdugundan olabilir.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    geçen zyzz hakkında internette yazılara bakarken bizim kızlar ne düşünüyormuş diye okudum erkeklerde var o sitede ismini unuttum sitenin neyse kızlar başlamış tıpkı Nick Augere dedikleri gibi yok tipsizmiş yok vücudu iğrençmiş yok vs kızlar bunun neresinden hoşlanırmış vs bunu diyen kızlarda adım gibi eminim kısa boylu göbekli selülitli asosyalin tekidir yada spor yapmayan zayıftırlar yani baştan aşağı kıskançlık akıyor göbekli göbekli adamlarla çıkyorlar yada saçlarına jöleyi basıp incecik kollara sahip erkeklerle nick auger ve zyzz hakkında atıp tutuyorlar sanki bu adamlarda size ayılıp bayılıyorlar şaka gibi:) erkeklerde boş dururmu vücudunu tipini kötülemiş eminim yazın olmayan biceps kasını göstermek için t shirtünün kolunu kıvıran tiplerdir :)

Son düzenleme: 22 Ekim 2012
    faikaksu92, Lorethlorien, Shredded ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Fiziğine bişey demiyorumda. Apaçinin tekiydi...

Buchdich bunu beğendi.
  14. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Sonuçta kişinin yaşam tarzı kendini ve yakın çevresini ilgilendirir diye düşünüyorum. Buradan çıkan asıl sonuç ise bence ölüm gerçeğinin her dakika bile varoluşunun ortada olduğudur. Genç yaşta ölümler üzücü tabi..

rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ben de diyodum bu kopru alti apacilerinin ilham kaynagi nedir diye, boyle elemanlarmis :D

arabadaki parca sikidir bu arada =)

16. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    zyzz 186 boyunda 100kg ve yağ oranı belirgin seviyelerde düşük olan erkek ideali denebilecek bir vücuda ve anatomiye sahipti. Karakter konusunda kimse bence apaçi vs demesin asıl apaçiler 25cm kollarıyla body tshirt giyip sağda solda akbille gezip millete omuz atıp para bizde diye aşağılayan tiplerdir.

Son düzenleme: 22 Ekim 2012
    muti5757, Please complete, Shredded ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    10 kişi birleşip bir adamı dövenler delikanlı
    kabadayı gibi gezenler delikanlı
    evde çocuğunu eşini dövenler delikanlı
    vg sporu ile hiçbir alakası olmayan kişilerin dar body giyip kasılıpda yürümeleri delikanlılık olur
    birde çok ciddi her an patlamaya hazır bomba gibi tipler araçi olmuyor
    zyzz dans ediyor gece hayatı var diye sokakta kendi halinde eğleniyor diye apaçi oluyor ilginç birde videolarda kendiyle fotoğaf çekirmek isteyen insanlara gayet nazik olduğuda gözden kaçmıyor ne var bunda bende yazın plajda dans ederim sokakta henüz şınav çekmedim ama gece hayatım azda olsa vardır apaçimi oluyorum arkadaş illa takım elbesi giyip somurtup dayı dayı yürüyelim insanlara kaba davranalım eğlenmiyelim neymiş millet apaçi demesin

Kaçak35, ozgr747, kaan akdoğan ve diğer 19 kişi bunu beğendi.
  18. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Pek genelleme yapmak istemiyorum ama çoğu kişi dediğin gibi düşünüyor dışarıda farklı bir tip görünce direk apaçi damgasını vuruyoruz malesef zyzz'in videolarını izlerim her gün güler geçerim ama bu adam ne apaçiymiş be vuuh diye dalga geçmem dalga geçecek birileri varsa göbekli türk erkekleri bence , fiziğine bakarsak bu fiziği elde etmek için çok çaba harcamak gerekiyor . Birde şu var bir kişiyi eleştirmek için o kişiden üstün olmak gerektiğine inanan birisiyim bu yüzden fiziksel olarak zyzz çoğumuzdan daha iyi bir fiziğe sahip ha steroid mi steroid resmi bile var ama göze aldı ve sonuçlarına katlandı . Bize saygı duymak düşer .

rockybalboa7 bunu beğendi.
  19. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    rockybalboa7 cok haklı ve cok ıyı yazmıs bızım mılletımızde olay budur zaten bodye gıden serserıdır sacını uzatan apacıdır kupe takan toptur hayatında sporun ne oldugunu bılmeyen ve cafede kagıt atmatmaktan baska bı aktıvıtesı olmayan fizigi bozuk ınsanların bu spora laf atmaları ve sacma sapan konusmaları adamı delı edıo

StormBlast, aa2a ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. sthammer

sthammer Guest

biraz ağır olucak ama; o tipler tam şerefzyzz

Pulbiber072 ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş