ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    @king87, amma uzattın yahu, emin ol Danny nin o salondaki abisi gidipte posterior deltoidleri vurmak için değil komple omuzlarını geliştirebileceğini düşündüğünden barfiks çekiyordur. Adam diyor işte bilgi sıfır diye, o kadar ayrıntıya inersek her hareket bir yeri etkiliyor zaten.

jkdo, Azi, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    hayır neden ısrar ediyosun ki bu konuda adam barfiksi omuz egzersizi olarak yapıyor anlamında bir şey yazıorum gidip onda takıyosun tartışma çıkarmak için .

zaten ben biliyorum her egzersiz hangi kas gruplarına etki ediyor diye bunu anlatmana ihtiyacım yok . demek istediğimi anlamıyorsun orda 3 kelimelik cümleyi kesip basite indirgeyip öle anlıyosun

konuyu uzatmanın ne anlamı var basit bir şey bu . sen o mantıkla o zaman bench pressi bir triceps egzersizi rowingi bir biceps egzersiz de sayarsın . asıl konu bu kişinin bugün omuz var barfiks türleri yapıcam demesi

ciddi sorunların var sanırım illa tartışma olsun istiyosun aynısını sürekli olarak yapıyorsun

Azi, rockybalboa7, Cattleya ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Yazdigim bir cumleyi anlayamayip uzerine 2 cumle de uzun uzun aciklama yazmak zorunda birakan kisinin problemlerden bahsetmesi bence burda asil problem.Lafin uzamasinin da cikis noktasi bu zaten. Su saatten sonra algi/anlama olayin icin birsey yapabilecek de degilim sanirim.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    king87 benim ona aşırı bir hayranlığım yok antreman videoları acayip gaza gatirici başarılı bir sporcu olduğundan hayranım dans gece hayatı benim içinde önemli ondanda biraz hayranıyımdır kendisine ayrıca ölmüş bir adamın arkasından hakaret ederek konuşmak çok büyük bir yalnıştır kaldıki ben üstün zekalıda demedim ama normal zekalı bir insan olduğunuda düşünüyorumbir yorumunda benim için değil ama Danny Boyun başından geçen olayları anlattığında yalan olduğunu söyleyen birine teşekkür edip yorum yazarak destek olmuştun ben bu sitede herşeyi aklımda tutarım neyse kişisel tartışmaya gerek yok hataları vardı tabi uyuşturucu kullanmak gibi daha fazla uzatmaya gerek yok ben insanların başarısına bakarım

Azi, GencGrafiker ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    uyuşturucu kullanan ve genç yaşta ölümüne sebebiyet verecek hareketleri olan birinin zekasını tartışmak anlamsız.
    türkiyede doğmuş olsaydı yazlık mekanların bir numaralı apaçisi olurdu.

Mask SoggY, jkdo, DarkNRoll ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Ben videolari ilk actigim aklima direk zeytinburnu apacileri geldi.. Bence bu adamin uzun sure programlarda kalmasinin da nedeni steroid kullandiginin bilinmesi ve genc yasta kalbine yenik dusmesidir bu durum uzerinden televizyin programlari yapilmistir ayni sekilde internette de bu yuzden araniyordur..

Ayaz pumpforever vucudu aklima geldi .. Salonumuza da bakinca bence bu kisinin vucutgelistirme de unutulmayacaklar listesine girmesi gercekten zor .. Bb com daki body space ler de bile daha iyileri mevcut ..

Biz alkol almiyoruz vucudumuza gucumuzu gelisimizi etkiliyor diye adam ex coca kullandigini belirtiyorsunuz demek ki iradesiz biriymis..

Topragi bol olsun diyelim ne diyelim ...

Berkthagar, kabus2213, TheTank ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Uyuşturucu kullandığını kim söylemiş?? Lanet olsun bu ülkede camiye gidiyorsan kesin dincisin, clup e gidiyorsan hapçısın, vücut yaptıysan vücutta kesin ilaç var. Bu ülkenin adı TÜRKİYE .. Daha birçok örnek var.. Ben bunları diyenler adına utanıyorum.. Bilinçsiz bilgisiz insanlar topluluğu.. Burada kimseye değil laf atmam. Kardeşim MK #7 adlı arkadaş geçenlerde konu açtı direk steroid varmı dendi bu sitede siz birde bilgi paylaşımı bekliyorsunuz.. Hazıra konmak moda oldu zaten. Ama tanımadığınız insanlar hakkında yorum yapmadan önce kendi çapınıza bakın derim hani o insana yorum yapacak bilgi ve deneyime sahipmisiniz..

Bu arada king 87 nin söyledikleri gayet açık olmuş burdan teşekkür ediyorum kendisine..

torifonta, muti5757, Emreoz07 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Jarhead

İyi güzel diyorsun da bu kadar kıza, gece hayatına düşkün olan birinin bu vücudu büyük bi disiplinle!!! yaptığını iddia etmek biraz komik olur. Ağır kürlere girdiği belli. MK #7'de kullanmadığını iddia etmez heralde. Bu seviyelere gelmek istiyorsan küre de gireceksin su gibi para da harcayacaksın net yani bunlar. Sütle yumurtayla yaptım demesin kimse. He ama bilgisiz heriflerin vücutlu bi adam görünce ilaç kullanmış yea tarzı laflarını söylüyorsan yüzde 1 milyon haklısın. Protein tozunu ilaç zanneden adamlar var sonuçta.

9. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Burnuma kıskançlık kokuları gelmeye başladı! RIP Aziz...

Lorethlorien ve won_dutch bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    uyuşturucu kullandığı yazıyordu çoğu yerde ondan dedim yoksa belkide kullanmamıştır sonuç olarak gerçekte tanıdığım bir insan değil ailesinden gelen kalp hastalığı varmış steroid kullandığı kesindir belkide ondan ölmüştür zaten yoksa benimde gece hayatım var çok olmasada efendi gibi dansımı ederim biraz içki içer evime giderim sakin sakin

11. AloneAssasin

AloneAssasin Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Vay be adamın videolarını yeni görmüşken , ölmüş meğer bilmiyordum . Adamın münasebete girdiği kızları görünce imrenmemek elde değil ama hızlı yaşayıp genç ölmüş.

12. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    bu elemanı cok arastrdım saglam kurlenıo

TestosteronePropionate
    Clenbuterol
    Cytomel/T3
    DNP

bu vucudu 4senede yapmıs abisi zaten steroidden yakalanmıs elemanın ılk halıne bakın zyzz yazın googla fena bısey sopa gibi :D ayrıca 9 cesıt suplament kullanmıs bıyerde gormustum kıssadan hısse olarak steroid herseye kaaadir :D

13. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    I Love U Brother.

ZYZZ

14. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

DNP kullandığına eminmisin ?

15. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    bi sitede komple kullandıgı steroidlerin listesini vermısler hatta fotografı bıle var igne vurulurken basta grıp asısı demıs ama sonradan dogrulamıs zaten eleman kalp krızınden olmus dnp de kalbı ölduruyor bakarsan dnpnin ne oldugna kalp krızınden olmesı normal yanı

steroid-injection1.jpg

Azi bunu beğendi.
  16. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    hayır ZYZZ yi Severim Sayarım Ama Anlamadığım bir diğer nokta Gümrük Güvenliği Bu kadar Sıkı Olan Ülkenin Dışarısından içeriye bişey sokulmasına izin verilmeyen içerden dışarıya 1 gr ekmek çıkartamadığınız AVUSTRALYA gibi bir ülkede sen bu kadar illegal ilaca nasıl ulaştın ? Üstelik Steroid kullanmanında Satmanında bulundurmanında Ağır cezaları var Bu ülkede.... Sylvester Stallone Bile 2 kapsül Steroid yüzünden bilmem kaç ay Avustralyaya Sokulmadı...

17. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Arayan bulur dünyanın en sıkı ülkesinde olsan bile kafaya koyduktan sonra bulamayacağın ilaç yok

18. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Dnp kulladığı iddiası bana biraz saçma geldi ...

19. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu bastan sona okumadigim icin önceden yazildimi bilmiyorum fakat kendisi taylandda sauna clubte(genel evin saunalisi) ölü bulundu kaninda da kokain cikti zaten youtube videolarinda felanda var kendisi kokain ve extacy kullanan birisiydi.. steroid + narkotik = kalp krizi.. sayet ölmeseydi büyük para kaldirirdi bu cocuk.. kendi pre workout supplementini satisa sunacakti(belkide satistadir) ayrica clublerden festivallerden felan davet aliyordu kendisi o yüzden sürekli gezip tozuyordu sözde avusturalyali ama 12 ayin en fazla 2-3 ayini avusturalyada geciriyordu :)

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Allah Allah Dünya'da o kadar vücutlu bundan daha yakışıklı binlerce adamlar mevcut. Bu kadar aranan biri miymiş yani ilginç geldi banabench_O

Sayfayı Paylaş